Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15-20ezer forint között...

15-20ezer forint között milyen stopplist érdemes venni szerintetek?

Figyelt kérdés
Lényeg hogy bőr és kényelmes legyen eddig nike tiempo flight-et és nike ctr360 libretto-t nézztem. Mercurialom volt de az nem jöttbe megtört és nemvolt igazán kényelmes.

2013. júl. 3. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha nem nő a lábad, szerintem csak akkor.

Mert ha tuti is a minőség, egy évre hülyeség :)

17-18 éves korig(ha nem vagy gazdag), akkor szerintem érdemesebb addig elhuhogni ilyen kis Winkekben, meg Lankadtokban :D

2013. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már nem nő a lábam 42,5-43 méretű a lábam már 2éve .
2013. júl. 3. 17:12
 3/11 A kérdező kommentje:

már 19 vagyok gyerekoromba volt az vettük a márkás nike,adidasokat és kinőttem évente :D

de már megállt a lábam a nővésben ígymár érdemes .

2013. júl. 3. 17:15
 4/11 anonim válasza:
milyen poszton játszol? milyen kaliberű játékos vagy? milyen osztályban játszol?
2013. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
BLSZ 1.osztályban játszok csatár vagy jobb szélső poszton Nike mercurial victoryt vettem narancssárgában 16ezerért .
2013. júl. 11. 20:27
 6/11 anonim válasza:
Jó, de ha strapabíró cipőt szeretnél és ragaaszjkodsz Nike-hoz, akkor csak a tiempot ajánlom! Méh előre vehetnél Adidas F50-et vagy F10-et is, nekem nagyon tetszenek az új Predatorok! Most egy fekete-zöld adipure-om van 11pro. :)
2013. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

az adidas nekem feltöri a sarkam állandoan a nike soha max 2-3 egyésen nyomja a nagy lábújjam de utána már jólesz.

csak a Nike ha a mercurial szétmegy tiempo flightet fogok venni az bőr.

2013. júl. 12. 16:37
 8/11 anonim válasza:
Nyugi, ezt csak a mercurialosok hiszik, hogy a bőr olyan csodaszer. Ezt úgy mondom, hogy nekem csak bőr cipőm volt! Nagy része eredeti, imádtam mind a predatort mind a tiempot eredetibe, soha nem szakadt szét, csak kinőttem. egyszer volt mercuralom még fiatalon, mert nagyon megtetszett, de szerintem azóta csak divat lett, és nincs akkora haszna mint egy predatornak. Ez alap dolog, hogy mindig bőrt kell venni, mert szellőzik, nem úgy mint a sok szar műanyag cipő. Egyszer felpróbáltam egy műanyag tiempot, aminek köze nem volt a bőt anyaghoz. Komolyan mondom, annál rosszabb érzést nem éreztem :D Egyszerűen beledöglik a lábam 5 perc alatt. Mindig is bőrt cipőt vegyél, és ha megállt a lábad növekedése, akkor jöhet az eredeti és azok bírni fogják! Hiába drága, se az nem 1 évig bírja, hanem 3ig is. és akkor még a pénzed is visszajött, és sokkal kényelmesebb egy eredeti, mint egy koppincs.
2013. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen ebben igazadvan ezután tiempo flightra váltok az biztos
2013. júl. 13. 00:36
 10/11 anonim válasza:
Jól teszed :) Nekem még jobban is tetszenek a szolidabb cipők, mint a csicsás mercuraliok..
2013. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!