Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri a 2013-as...

Alex15 kérdése:

Szerintetek ki nyeri a 2013-as aranylabdát?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lassie, erre költötte az idei adóját is.
2013. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Vagy megint Messi,vagy Neymar.
2013. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
neymar semmiféleképp.. semmit nem tett le az asztalra.. remélem messi vagy iniesta
2013. júl. 5. 22:03
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Messi mire fel nyerné idén? Egyik bu*zi spanyolnak sem adnám, ahogy a portugál és az argentin kö**ögnek sem.
2013. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

4:

2010ben vagy tavaly mire kapta meg? Mégis az adócsalóé lett. Majd a gála előtt megint utal lovét a fifának meg belerugdossa a közönségbe a labdákat és meg is lesz neki az 5.


A 7up pedig lényegtelen...

2013. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még fél év, addig még sok minden lehet
2013. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Annyit tudok, hogy nem az fogja aki megérdemli.
2013. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pl. ki érdemelné meg? Szerintem Messi az aki megérdemli... Adócsalás szerintem nem volt.. Ha már a gólokat nézzük akkor neki kell megnyerni! Nem vagyok egy Messi "fan", de neki kell megnyernie. Ha néztetek egyetlen olyan Barca meccset is amin Messi csere volt és pályáralépett nem sokkal rá gólpasszokat adott és gólokat lőtt.. A szabadrúgások is magugért beszélnek! Azért mert Neymar a konfederációs kupába jutatta a Brazilokat azért még nem fog Aranylabdát nyerni.. Jövőre ha Neymar ugyanígy teljesít akkor biztosan megnyeri.. Ha néztek focit és igazi drukkerek vagytok akkor szerintem eltudjátok dönteni , hogy ki fogja megnyerni. :)
2013. júl. 7. 18:06
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó vagyok, szerintem meg az a baj, hogy össze van "keverve" az aranylabda és az aranycipő. Az aranylabdát a legjobban teljesítő játékosnak kéne adni, de folyton a legtöbb gólt lövőnek adják, így esélye sincs egy fantasztikus védőnek, vagy középpályásnak.

Nem akarok egyáltalán Messi ellen beszélni, de például 2010-ben, mikor Sneijder vezetésével triplázott az Inter, a válogatottal pedig VB döntőig menetelt, akkor is Messi kapta pedig ő "csak" egy Spanyol bajnokságot nyert (amiben csak a Real az ellenfél), és gólkirály lett.

Idén (szerintem ezzel te is egyet értesz) egy Bayern játékosnak kellene nyernie, de én még Jupp év edzője címében sem vagyok biztos.

2013. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szerintem egy véleményen vagyunk! De akkor Robbennek és Riberyenek is ott kell lnni a sorsoláson :)
2013. júl. 8. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!