Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit válasszak? Műfű vagy...

Mit válasszak? Műfű vagy nagypálya?

Figyelt kérdés
Nos,16 éves vagyok és játszok egy megyei ifjusági csapatban.Idén csapatot szeretnék váltani és egy olyan közeli faluhoz menni ahol szivesen várnának de egy ideig biciklivel kell járnom meccsre és meccsre.Ez azért lenne fura mert az eddigi csapatomnál az edzések a városomban voltak,függetlenül attól hogy egy másik falunak az ifjusági csapatát képviseltük.Azon is gondolkodtam hogy itt maradjak,de itt az edző idegileg tönkretesz olyan a természete.A harmadik variáns meg az lenne hogy abbahagyom a nagypályás falusi focit és benevezünk a haverokkal(ők is 16 évesek) egy műfűves bajnokságra,ami kb.9 hónapot tart,heti 1-2 meccsel.Ez szép és jó de nekem hiányoznának az edzések,ezért nem tudom hogy válasszak.Valami ötlet?
2013. júl. 12. 20:25
 1/3 A kérdező kommentje:
fontos a tanulás is,ezért zavar össze minden.A műfüves bajnokságra mindenképp menni fogok,azt kell eldöntsem hogy ez mellett még folytassam-e a nagypályás focit ami ugye időigényesebb.
2013. júl. 12. 20:27
 2/3 anonim válasza:
en egyszerre tancoltam ez fociztam a tancot abba hagytam mert leigazolt egy nb1es csapatba .tehat 6evig osszehangoltam a kettot.sztem probald meg te is osszehangolni egyensulyba legyenek az edzesek .he ivy nem jo hallgass a szivedre es az eszedre .udv(14vok)
2013. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a falusi nagypályát választanám,ahol vannak edzések is.

Amikor én fociztam,akkor nekem az edzések sokszor fontosabbak és izgalmasabbak voltak ,mint a meccsek.Jókat szórakoztunk,jó volt a társaság .12 éves koromtól 38 éves koromig játszottam egy falusi csapatban,26 évet húztam le,életem legszebb élménye volt.

2013. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!