Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen zsírégetőt válasszak?...

Milyen zsírégetőt válasszak? És milyen tápkieget mellé?

Figyelt kérdés
A nézegettem tablettákat meg ilyen vízben oldható folyadékokat estére meg valami shakere gondoltam ,mert eddig az Ultra loss Bioteches cuccot ittam 95 ről 87 re fogytam úgy 2 hónap alatt ,de has az még most is van 178 centi vagyok és 20 éves fiú nem tudom hogy ezzel segítettem -e mint infó ha valamit nem mondtam kérdezzétek meg nem vagyok ott a témában , bár szerintem ez nyilvánvaló . ( van aki l- Carnitine pezsgőtablettát ajánlja egyébként .

2013. júl. 10. 14:39
 1/5 anonim válasza:
Szia! Választhatsz termogén zsírégetőket ( [link] mellé pedig mehetne az Ultra Loss Shake és/vagy egy lassan felszívódó fehérje estére. karnitin csak edzés előtt. Mellette pedig diéta, diéta és diéta: 2g/ testkilógramm szénhidráttal és 3g/ testkilógramm fehérjével. Így tuti a siker ;)Egyébként szép eredmény, csak így tovább :)
2013. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen :) azt hallottam egyébként van ez a l-carnitin pezsgő tabletta és az elég jó edzés előtt . Illetve szerinted melyik kapszulásat érdemes választanom a felsoroltak közül amit linkeltél vagy mi alapján érdemes dönteni , mert bevallom így ránézésre elég nehéz dönteni .
2013. júl. 10. 20:42
 3/5 anonim válasza:

Én karnitinből nem pezsgőtablettát meg ilyeneket vennék mert elég kicsi dózis sajnos. Én minimum 1000 mgos kiszerelést vennék a helyedben, én 2000mg-osat használtam. Valami ilyesmit vennék: [link]

Tablettából én Brutal Bladet használtam, de jókat hallok a Revex 16-ról,meg a PFX-ről is. Én is sokat gondolkoztam, hogy milyet vegyek, de a 3 között egyáltalán nincs nagy eltérés, mindegy melyiket választod. Azért azt meg kell jegyezni, hogy ezek nem csodaszerek, szóval ha nem jó az étrended, akkor semmit nem érnek, de ha az étrended is rendben van, meg eleget mozogsz, akkor nagyon sokat tudnak segíteni :)

2013. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jaaaj majd elfelejtettem: termogén zsírégetőt csak akkor szedj, ha nem magas a vérnyomásod!!
2013. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi a figyelmeztetést
2013. júl. 11. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!