Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ha 15 évesen...

Szerintetek ha 15 évesen kezdek kézilabdázni, meddig juthatok el?

Figyelt kérdés
15/l. Nem tudom hogy érdemes-e elkezdenem, mert nem tudom mennyire lehetek sikeres benne. Szerintetek?

2013. aug. 9. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én egészen 7-11 éves koromig kapus voltam, majd utána mezőnyjátékos lettem, mert megkértem az edzőm. 1 év alatt arra a szintre jutottam a nulláról, mint a többiek akik már 7éves koruk óta kint játszanak. Nagyon sok munkám volt benne abban az említett 1 évben és utána is folyamatosan fejlődtem és a csapat alap embere lettem aki a legjobb a posztján a csapatban. Több országos döntőn, régióson voltam és rengeteg kisebb kupán szerepeltem. Nem késő elkezdeni, csak nagyon kemén munka lesz ha többre szeretnéd vinni. 15/L vagyok.
2013. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia nem tudom lehetséges! :)

Én pl : 6 évesen kezdtem és én 11 évesen már az ifisták közt játszottam :)

De hogyha nagyon jo vagy benne talán Sok Sikert!! :)

2013. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bármikor elkezdheted:)Én 11 éves koromban kezdtem,most 14 vagyok,és már azon a szinten vagyok hogy az összes kupát,érmet oklevelet megnyerem.Attól függ,hogy mennyire vagy elszánt és szeretnéd ezt a sportot.De ha tényleg sikeres akarsz lenni rengeteg gyakorlás kell.:)
2013. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, Szerintem nem késő! Én is 12 (13,5 éves vagyok)évesen kezdtem és igaz, hogy versenyszerűen szeptember óta játszom(azért,mert új edzőket kaptunk és mindent előről kezdtünk a 0-áról.), de sok erőfeszítéssel és gyakorlással remélem vihetem valamire ebben a sportban!Ez lett az életem.Ha pl. Megnézed a Magyar Ffi válogatottban is vannak olyanok, akik 14,15,16 évesen kezdték! Sok szerencsét!
2013. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!