Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van az Arsenal-nak az idei szezonban, hogy bajnokok legyenek?

Figyelt kérdés
Tudom, ma az első meccsükön kikaptak, de ez még nem jelent semmit. Évek óta nem nyertek már semmit, szerintetek ebben a szezonban össze jön?

2013. aug. 17. 22:48
 1/5 anonim válasza:
Semennyi.Ameddig ez a fa.szkalap Wenger nem igazol egy csatárt, meg egy jobbhátvédet, addig szenvedés lesz.
2013. aug. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
150 millió fontja van Wenger papának, eddig egy kövér 0-t költött. Ha ezt a pénzt nem költi el, akkor a BL sem lesz meg jövőre, a bajnoki meg már így is esélytelen.
2013. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem, wengert már rég elküldhették volna. Amíg ez nem történik meg, nem nyernek semmit.
2013. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most sem igazoltak egy nagy nevet se. Gervinho is elment tőlük. Egy meccsből nem kell még messzemenő következtetést levonni de az azért már tisztán látszik hogy az Arsenal jövőre se lesz bajnok. 4.hely azért meglehet.
2013. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 smile44 válasza:

Megjött Özil!!! Nem mondom, hogy bajnokok leszunk, de remelhetoleg jobbak mint eddig...

Egyébként semmit sem oldana meg az, ha Wengert elkuldik. Ugyanugy nem lesz pénz, es ha még jon egy balarc a helyére....


C'MON YOU GUNNER!!!!

2013. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!