Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Arsenal vagy Manchester United?

Arsenal vagy Manchester United?

Figyelt kérdés
Indoklással kérném,és nem azért mert én ezen csapat drukkere vagyok ,vagy ennek a csapatnak a neve jobban cseng.

2013. jún. 24. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Manchester United !


Miért ?

Nézd meg mit nyetett az egyik ès a másik az utóbbi 5-10-15 évben !

Arsenalnak rossz az játékos politikájuk, átigazolási politikájuk....és még sorolhatnám.

United legnagyobb világsztárokat neveli ki, pl. Beckham, Best, Keane, Scholes, C.Ronaldo, van Nistelrooy, Rooney, Giggs, Neville fivérek,........

2013. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Felfuttatja vagy kineveli, a kettő nem ugyanaz.

MU nevelés:

Beckham, Scholes, Giggs, Neville fivérek,Best, na meg Nicky Butt


Ronaldo Sporting, Keane a Cobh Ramblersben kezdte, Nistelrooy Den Bosch, Rooney Everton.


Mondom ezt úgy hogy nem kötekedés mert számomra a United az egyik legtiszteletre méltóbb klub. És mindig jó meccseket játszottak a Juventussal :D

2013. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, nem ők nevelték ki, mert ide írhattam volna Rio Ferdinand, van der Saar-t is , de azért nem írtam mert nem ők nevelték, de itt lettek igazán híresek.

Előtte Keane, van Nistelrooy, Ronaldo-ról halottál ?

Ugye , hogy nem...

Olyan játékosmegfigyelői vannak az Unitednek, hogy ....

Legjobb kapus, pedig 1-2 év múlva nem Cassilas, Buffon, Cech, vagy esetleg Neuer lesz, hanem de Gea !

Ez a saját véleményem. :)

2013. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kivéve ha eljut a Bakács szintre...
2013. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Biszem-bas*zom csapatokkal senki nem törődik amikor nálunk a mennyeiben olyan sztár csapatok vannak mint a Siófok, a Felcsút meg az ETO :D
2013. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arsenal.
2013. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én Arsenal drukker vagyok. Tisztelem az összes riválist, nem kötekedek, elismerem az összest.


De azért ha az első felsorolta a nagy neveket, akkor azért ne menjünk el Herny, Bergkamp, Ljungberg, Pires, Adams, Campbell, Hleb, Fabregas, RvP mellet !!!!!!!

2013. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fodroskocka válasza:
Én Unitedes vagyok,és az összes angol riválist meg spanyol divatcsapatot útálom mint a szart a Bayernel együtt,kivéve az Arsenalt.Őket tisztelem.Nem a sok pénz miatt vannak a top 4-ben minden évben,és nem cserélnek minden évbe edzőt,mert épp nem nyert semmit.Ezen kívül még a Dortmundot is tisztelem,de az nem ide kapcsolódik.
2013. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én Manchester-es vagyok.

Indoklás:

- Története során rengeteg trófeát nyertek, ezért a Premier League egyik legnagyobb csapata.

- Nagy játékosok fűződnek a csapat nevéhez, mind a nevelt, mind a vásárolt, majd itt híressé vált játékosok.

pl. Ryan Giggs, Paul Scholes, Gary és Phil Neville, Edwin van der Sar, Wayne Rooney, Rio Ferdinand, az utóbbi időkben Rafael Da Silva, David De Gea, Adnan Januzaj is tehetségesnek igérkezik, és a klasszikusok közül is még legalább 5-10-et tudnék írni, de már nem írom le, mert így is hosszú.


Egyébként tisztelem a riválisokat is, beleértve az Arsenal-t. De nekem örökké Man United!

2014. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!