Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek Neymarról?

Mi a véleményetek Neymarról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla, mint focista? Szimpatikus nektek? Milyen jövőt jósoltok neki?
2013. aug. 29. 10:58
 1/5 anonim válasza:
Tudása, ügyessége megvan, a technikai fejlődése adott, hogy átkerült a Santosból a Barcaba! Az meg, hogy mire fogja vinni, rajta és a klubbon is múlik!
2013. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint focista : Biztos tud valamit, ha ennyire istenitik és imádják. Idén végre hajalndó voltam végigkövetni a Konföderációs kupát, amin állitólag kimagaslott a válogatottból.....hát, nemtudom. Nekem pl. Oscar játéka sokkal jobban tetszett, de tökmindegy.

Mint ember : Nem ismerem személyesen, így nem tudom milyen, csak az alapján tudom megitélni, amit a TV-ben, illetve a pályán látok. Van valami megmagyarázhatatlan ellenszenv bennem, amitől, ha meglátom, már a hideg futkos a hátamon. Ne kérdezzétek,mi az, nemtudom, egyszerüen van és kész.

Biztos sokra viszi, már csak azért is,mert a Barcába került, de az én véleményem változatlanul az, hogy a tehetségéhez képest túlértékelik. Kapásból tudnék olyan játékosokat mondani, akik sokkal technikásabbak és ügyesebbek, mégsincs körülöttük ekkora felhajtás.

(nyugodtan le lehet pontozni, nem érdekel)

2013. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Barcásként mondom hogy kaki -.-"
2013. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oscar szerintem is tehetségesebb, kicsit túlzásnak érzem hogy egy olyan gyereket a világ harmadik legjobb játékosának tartanak, aki még SEMMIT nem tett le az asztalra. Oscar meg jött és egy Chelseaben bizonyított, első BL meccsén milyen gólt akasztott a Juventusnak (sajnos :D)

Olyan ez a Neymar dolog mintha Pogbát emlegetnénk a világ harmadik legjobbjaként, aki szerintem van olyan tehetség mint Neymar, sőt sokkal komplexebb, összetettebb játékos.

2013. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Szégyen hogy már Messikhez hasonlítják, na meg Ronaldinho-hoz aki százszor jobb ennél a kis csetlő-botló nyominál. Na de mindegy, ha megvettük megvettük, végülis nem olyan rossz, de nagyon ellenszenves
2013. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!