Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Bayern annyira erős csapat,...

A Bayern annyira erős csapat, és németek, akkor a német válogatott miért nem magaslik ki a többiek közül?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ajj, annyiszor volt mar ilyen kerdes.....

Mert a Bayernben egy csomo kulcsjatekos(Ribery, Robben, Dante, Mandzukic, stb. ) mas nemzetisegu. Ennyi.

Egyebkent meg ha engem kerdezel, szerintem a nemetek a vilag egyik legjobb valogatottjat alkotjak.

2013. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Németek azért elég jók így is, még ha nem is nyernek eb-ket, vb-ket.

Bár szerintem kapusposzton Neuer csak árnyéka egy Köpke, Kahn féle generációnak. És a védelem se olyan erős mint a 90es években (ez nem bántás, elég erősek azért). De a kp nagyon erős és csatár poszton se állnak rosszul.

2013. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 : lenyegeben igaz, amit irsz, de mivel Neuer fan vagyok, muszaj beledkotnom :)

Nyilvan meg nem egy Kahn, de szerintem HATALMAS jovoje lehet. Valahol most a bravurkapus szinten van, hihetetlen vedeseket tud bemutatni, de neha akkora hibakat kovet el, hogy csak kapkodom a fejem...na mindegy. A lenyeg, hogy szerintem 1-2 ev, es akar a vilag legjobbja is lehet, bar en mar most ugy gondolom, hogy pl. Valdesnel 100x jobb.

Csatar szempontbol nem ertek egyet, ott lehetne meg fejleszteni, mert szerintem Gomez nem eppen a legerosebb ezen a poszton. Akkor mar inkabb Klose.

Kozeppalyan egyetertek, Muller, Schweinsteiger,aaaaa, orom nezni :D

2013. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ugyanezt ellehetne mondani a premier league-ről is

állítólag a világ legerősebb bajnoksága de az Angol válogatott sehol sincs

2013. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antimod ***** válasza:

Utolsó: az angol válogatott szereplése tényleg megdöbbentően gyenge. Hozzájuk képest a németek roppant erősek, mármint eredményeket tekintve. Szerintem igenis van olyan erős a válogatott, mint a német klubcsapatok.


De a futball számtalan ilyen furcsa kérdést produkál:


- Relatíve gyengébb holland vagy portugál bajnokság mellett kimagasló erejű válogatott

- Az ukrán bajnokság a világ 10. legerősebb pontvadászata. Ehhez képest a válogatottjuk szereplése nem túl fényes.

- Szintén érdekes az írek helyzete, bár náluk a legtöbb játékos a Premier League-ben edződik.

2013. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A spanyol foci is mindig jó volt - Real, Barca - mégsem értek el semmit válogattott szinten, 10-20 évvel ezelőtt.

Most pedig?

2013. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!