Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért túlsúlyos, élsportolói...

Miért túlsúlyos, élsportolói múlttal nem rendelkező emberek irányítják az MLSZ-t?

Figyelt kérdés
Persze bizonyos számban szükség van olyanokra akik a gazdasági oldalhoz értenek. De miért ilyen döntenek a fiatalok jelenjéről és jövőjéről is?

2013. szept. 26. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Jó ott a fizu? AKkor ezért.
2013. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális ember válaszát várom nem egy fogyatékosét.
2013. szept. 26. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális ember is azt válaszolja, hogy fizuért irányítják az MLSZ-t :D


Örvendek, hogy nem egy futballista a fő szimpatizánsom :)

2013. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neked nemhogy szimpatizánsod nincs, de munkád és családod se ha ezen az oldalon lógsz egész nap.

Szép élet a lúzerélet, nem? :D

2013. szept. 27. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak tűrhető. Lehet, hogy munkakereséssel nem állok jól, de nem biztos hogy megéri egy jó zsíros állás az MLSZ-ben, ha közben a testem is zsíros.. de hát kinek mi. Ugye ez már kapcsolódik az alapkérdésedhez. Jobban mint az én szociális életem. Amúgy ha van munka tipped.. ne fogd vissza magad, írd csak. Budapest.
2013. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!