Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan növelhetem a gyorsaságom?

Hogyan növelhetem a gyorsaságom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! elmentem egy csapatba amerikai focizni. Elkapó játékosként fogok játszani, mivel növelhetem a maximális gyorsaságom? mennyit sprinteljek egy nap és hányszor egymást után hogy fokozatosan növeljem a gyorsaságomat? öltetek??

2013. szept. 29. 16:22
 1/3 anonim válasza:
59%
Ez a 10 pontos kérdés... Amennyit a szervezeted el tud viselni, anélkül, hogy megutálnád a futást.
2013. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom, látod e a fő kérdést. HOGYAN növelhetem a gyorsaságom. nem az hogy mennyivel tudok maximum futni. köszönöm a 10 pontos választ...
2013. szept. 30. 17:06
 3/3 anonim válasza:

Akkor kifejtem, gondoltam nem annyira bonyolult. A szervezeted annál többet fog bírni, többet terheled. De kell egy bizonyos határ, amit nem szabad átlépni, mert az csak ront (pl. izom szakadás, vagy izületi gyulladás) Viszont, ha nem tudod, hogy mi az, ami már "terhel" annyira, hogy fejlődj, akkor csak futsz és nem a sebességed nő, hanem az állóképességet, amire meg nincs szükséged, ha amerikai focizol. (Dehogy nincs, de ha be merted vállalni ezt a sportot, akkor nem kell félned, hogy 10 perc után meghalsz a pályán)

Mellesleg... Tapasztalatból tudom, hogy 5-8 kiló plusz súllyal egész sokat gyorsíthatsz magadon... Csak kajálj is rendesen.

Nekem ez vált be.

(Az első v

2013. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!