Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » MLSZ Fantasy Liga, nem jön...

MLSZ Fantasy Liga, nem jön be, miért?

Figyelt kérdés

A tegnap elindított MLSZ Fantasy Liga oldalát nem tudom betölteni, mert a következő hibaüzenetet kapom:

Nincsenek fogadott adatok, Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.,

Hibakód: ERR_EMPTY_RESPONSE

Próbáltam 3 különféle böngészőből és 3 külön gépről + 1 telefonról, amin akkor töltötte végre be, amikor kikapcsoltam a WiFi-t és 3G-ről próbáltam.

A hiba tehát a szolgáltatómnál van, de Telekomos vagyok ami a játék egyik szponzora és gyors a netem is.


Fogalmam sincs mi lehet a hiba, de ha valaki tudna nekem segíteni, akkor azt nagyon szépen megköszönöm előre is!



2013. okt. 18. 11:23
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Nekem is sajnos ugyanez van :( de nem jövök rá, hogy miért.
2013. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Gondolom karbantartás volt mert nekem most bejön.
2013. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, mert nekem most sem jön be, ha a saját WiFi hálózatomról csatlakozom, de telefonról 3G-n bármikor bejön. Viszont, ha a telefonommal rákapcsolódok a WiFi hálózatomra, akkor telefonról sem működik.

Ez azért érdekes, mert az a szolgáltató (Telekom) aki szponzorálja a Fantasy Ligát, ugyanaz biztosítja nekem a kábelnetet, és a másik meg, hogy ez az egyetlen oldal ami nem jön be, eddig még sosem tapasztaltam ilyet.


De látom, - az első kedves hozzászóló alapján - hogy nem csak nekem van ilyen problémám.

2013. okt. 18. 15:14
 4/26 anonim válasza:
Nekem most minden betöltésre egy kicsit jobban betölti, mert már háttér van de szöveg semmi. (Első vagyok)
2013. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Iréneusz Tac válasza:
Nem karbantartás!! Nekem is ugyanez van mint a kérdezőnek meg az elsőnek. Én meg két havarem is ezt szeretnénk játszani, de hármónk közül csak az egyik haveromnak megy. Nem tudom mi ez és már más fórumokon is írtam és ugyenzt mondják, valakinek megy valakineg meg nem de senki sem tudaj miért.
2013. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én is suliban próbáltam belépni nem ment.

Hazajöttem megint nem ment.

Nemrég viszont be tudtam lépni és ha nehezen is összerakhattam a csapatot...


Gondolom a szervereik is erősen túlterheltek és kis szolgáltató probléma is van.

Csak nem értem akkor miért pont csütörtökön indították a szervereket így alig a napjuk van a játékosoknak összerakni a csapatot. Ilyen problémák mellett pedig sokaknak nem sikerülhet...

2013. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kiszolgáló hiba. Használd a telefonod hotspotként,legalábbis én ezt csináltam de hogy én mégegyszer nemfogom a mobilnetemet erre használni az 100%. Csak azért csináltam meg hogy el tudjam kezdeni, viszont ha jövőhéten egyszer megpróbálom és ez lesz, akkor én szopatom magam az biztos.
2013. okt. 18. 18:24
 8/26 anonim válasza:
Én sajnos nem tudtam ez miatt beszállni az első körben amit fentebb írtatok. Én is nagyonremélem h kijavítják és h a következő fordulóban is be tudok szállni,
2013. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Statzup Csapat válasza:

Tudomásunk szerint a tegnapi nap során több szolgáltató hálózatán is lassulások voltak. Emellett velünk együtt a szerverünk is meglepődött a nagy népszerűségen, ezért délután fél ötkor pár percre le is kellett állítanunk. A karbantartással sikerült úgy beállítanunk, hogy megbirkózzon a terheléssel.


Ha az első fordulóban nem sikerült csapatot összeállítanod, ne csüggedj, a nyereményekre ugyanúgy van esélyed. Ma reggel 8 órakor megnyitottuk az átigazolási központot, így elkezdhetitek válogatni a következő fordulós csapatotokat (amihez remek tippeket kaphattok ebben a cikkben: [link]


Folyamatosan dolgozunk az optimalizáción és a további fejlesztéseken, hogy a játék minél élvezetesebb legyen, maradjatok velünk! :)


Köszönjük a türelmeteket, jó játékot kívánunk!

Statzup Csapat

2013. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Nekem sajnos még mindig nem működik...én is próbáltam már minden böngészővel...meg telóról is..nem hozza be :/ vagy ha behozza akkor is csak a kezdőlapot onnan meg nem megy tovább a regisztrációra. Proxybeállítást is próbáltam meg minden. Remélem hamar ki lesz ez javítva mert az ötlet nagyon jó ;)
2013. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!