Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » (Siasztok) 13 éves vagyok,...

(Siasztok) 13 éves vagyok, egy tehetséges kosárlabda játékos.13 évesen már feljebb vittek a 15-16 évesekhez jázszani. A kérdésem az az lenne, hogy van esélyem bejutni az NBA-ba? (LENT IS)

Figyelt kérdés

Hogyan lenne esélyem bejutni, milyen utat kéne megtennem?

Amerikába, hogyan tudnék kijutni? (stb)


-A VÁLASOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM-



2013. nov. 1. 11:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
"13 éves vagyok, egy tehetséges kosárlabda játékos." Egy kérdés hogy ezt te miből állapítottad meg? Gondolkozz el ezen..
2013. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az edző mondta, és a többiek. Több csapat akar már leigazolni, de nem megyek, maradok a saját csapatomnál. Amúgy Irányító vagyok. De légyszíves olyan válaszokat írjatok, amiben benne van minden.


-Köszönöm-

2013. nov. 2. 11:55
 3/11 anonim válasza:

Hát az NBA-be nem a legegyszerűbb bekerülni. A játékosok nagy része az egyetemről kerül be(Amerikai egyetemek stb.), vagy nyári táborokban fel figyelnek rájuk a csapatok. Persze ehhez hatalmas szerencse kell és pénz innen Magyarországról oda bejutni. Nem lehetetlen meg csinálni mert Dávid Kornél is meg csinálta anoo, illetve úgy tudom, hogy most is van jelenleg talán a San Antoniónál egy magyar újonc.

Minden esetre vagy elmész Amerikába felsőoktatásba és leszel a legjobbak közt a kosárcsapatban vagy parádézol és legjobb leszel az országban és akkor talán kapsz meghívót egy nyári táborra ahol téged majd megnéznek alaposan, hogy mit tudsz.

2013. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mo ból nagyon nehéz bekerülni ha nem azt csinálod amit elöttem írtak akko próbálj majd meg külföldre menni játszani spanyol/franciaország onnan szoktak még embereket szednu pl Gasol testvérek vagy Tony Parker. Am szerintem irányítóként kevesebb esélyed van az nba csapatok általában centereket szoktak draftolni de azért sok sikert.
2013. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi mindenkinek a választ és a bíztatást! :)

2013. nov. 5. 18:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb a súlypontemelkedésed, mint 1 m?
2014. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*.
2014. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Minek a súlypontemelkedés? Nem kosarazom
2014. jún. 30. 20:39
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja bocs, aki ezt a kerdést feltette odaadta a profilját. Amúgy igen, nagyot ugrik
2014. jún. 30. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Tud már zsákolni?
2014. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!