Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14 éves vagyok és nem tudok...

14 éves vagyok és nem tudok focizni. Budapesten hol tudnák olyan helyet találni ahol tanítanak de nem közösítenek ki? (többi lent)

Figyelt kérdés
KÖSZÖNÖM AKI ELOLVASSA!! 14 éves vagyok és (sok ok miatt) nem tanultam semmit focizni gyerek koromban. Nagyon zavar hogy amatőr szinten se tudok hogy beálljak a suliba tengózni stb... Olyan helyet keresnék Pesten lehetőleg a 14,15,16. kerületbe ahol tanítanak de nem közösítenek ki emiatt és rendesen foglalkoznak velem az alapoktól. Tudtok ilyen helyeket?

2013. nov. 15. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt bármelyik csapatnál csinálják ám. Csaknem a 14 evesek kozott fogod kezdeni, hanem fiatalabbaknal.

Elkepzelheto h fizetni is kell valamit, de nem tartom valoszinunek. Otthon meg ttudsz gyakorolni, vagy vmi kozeli palyan. Csak 1 labda kell. ;)

2013. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

Lemész a grundra és nyomod. Előbb-utóbb fog menni.

Ha normális vagy, akkor nem közösítenek ki akkor sem, ha nem vagy jó játékos.

2013. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha csak amatőr szinten szeretnéd csinálni akkor bármelyik egyesülethez ha elmész Pesten ott megtanítanak mindenre ,hogy el tudj indulni. De mindent nem tudnak beléd nevelni, kell egyfajta kötődés a focihoz amivel fejlődhetsz és ez ott kezdődik ,ahogy az előttem kommentelő is írta ,hogy lemész a grundra rúgni a bőrt minél többször aztán majd kialakul:)
2013. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attol is fug milyen szinten.Az a baj hogy saját korosztályodnál fiatalabbakhoz nem mehetsz.

Ezt neked kell a legjobban akarnod de komoly magánedzo nélkul nem sokra mész mert a mai foci kozeg sokat vár el.

2013. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!