Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tavasztól szeretnék hobbi...

Tavasztól szeretnék hobbi szinten nagypályán focizni?

Figyelt kérdés

Eddig még nem játszottam nagypályán.


Hogyan készüljek fel?

Vékony magas vagyok. A futást nem bírom annyira :D még... úgyhogy ezzel kéne valamit kezdenem, az állóképességemmel. Az hogy béna vagyok, nem érdekel... :D


Szóval futás, ha nincs hó? Teremfocizzak esetleg addig? Ezek gondolom nem lennének rosszak :D


Még valami?


Na meg a kaja... arra próbálok odafigyelni, inkább csak a mozgás hiányzik mostanában az életemből :)


21f


2013. dec. 1. 19:32
 1/1 anonim válasza:

Hiaba vagy uggyes ha nincs energiad vegrehajtani a dolgokat.Elosszor is kezd a futasal focipalyan kezd 5 korel es meg 15ot nem tudsz meg alas nelkul addig ne hagyd abba.Kajarol csak anyit tudok hogy mecs elot 1 oravalnem szabad enni es mecs elot 6-8 oraval levest ne fogyassz.


Floo

2013. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!