Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vasarnap meccsem van, mit...

Vasarnap meccsem van, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Vasarnap lesz ket kezilabda meccsem, es ugy erzem jo formaban vagyok, de hogy lehetek meg jobban? Mit ne egyed addig? Mennyit aludjak? Adjatok tanacsokat, legyszives! Koszi :)
2013. dec. 11. 23:28
 1/6 anonim válasza:
uzgyanugy mint eddig ha jobb akkarsz lenni edzel többet
2013. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lesz még edzés addig? Mert akkor próbálj koncentrálni amit az edződ mondd,és azt tedd meccsen.Esetleg nem Fehérváron lesz? :)
2013. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, edzesen szoktam koncentralni rendesen. Nem pont erre gondoltam, hanem arra, hogy hogyan pihenjem ki magam addig. Tehat mennyi lenne az idealis alvasido, meg ilyenek. Amugy nem Fehervaron lesz :)
2013. dec. 11. 23:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Edzes is lesz addig, harom is :)
2013. dec. 11. 23:48
 5/6 anonim válasza:
Azt hittem,mert én is kézi meccsre megyek vasárnap :)Ne egyél nehezet.Előző nap hamar bujj ágyba,mert fáradtan nem léphetsz pályára :)amúgy más tanács erre nem nagyon van.
2013. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, ilyenekra gondoltam. Irsz privatot?
2013. dec. 11. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!