Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Pesten hol és milyen amerikai...

Pesten hol és milyen amerikai foci csapatban tudnék játszani?

Figyelt kérdés
Focizom és mindig és szerettem volna kipróbálni az amerikai megfelelőjét. Eddig minden poszton játszottam már szinte de amerikai fociban főleg QB, WR vagy TE posztot képzeltem el. Olyan csapatot szeretnék ahol normális időpontban vannak az edzések, jó a társaság és nem kell sokat fizetni havidíjként.

2013. dec. 23. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Docler Wolves?

Heti két edzés u19-nek 6-8-ig. Nem tudom milyen a tagdíj, szerintem érdeklődd meg. Magyarországon elég előkelő helyen van a csapat :)

2013. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi. Szerintem nem vagyok annyira tehetségtelen de eleve kéne egy kis idő míg bele tanulnék meg szeretném ha utána lenne esélyem hogy bekerüljek a csapatba
2013. dec. 25. 00:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Van u16, u19 csapatuk is.

Szerintem érdeklődj náluk, menj el pár edzésre, aztán meglátod/meglátják, hogy hogy férsz be :)

2013. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.Nekem főleg anyagi gondok állnak amögött hogy még nem kezdtem el mert azért nem olcsók a felszerelések és a tagdíj se kevés
2013. dec. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!