Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetne megállapítani...

Hogyan lehetne megállapítani két csapat meccse közül a várható legvalószínűbb eredményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit kiegészítve a kérdésemet: (gondolom) sokan hallottatok már a játékelmélet c. matematikai fejezetről, melyben (pl.) két játékos játszik és egyikük nyerő stratégiát alkalmazva biztosan nyer. Nos valami hasonlóra gondoltam én is, ráhúzni egy - egy meccsre. Tudom pontosan nem lehetne ezt megállapítani (pl.: egy - egy játékos mentális állapotát nem lehet bizton állítani), de olyan szempontokra gondolok, amik nagyban befolyásolhatják egy meccs végkimenetét.


Vagyis ami alapján a Nagyok tippmixelnek :)

Amikre én eddig gondoltam:

- adott védelem összeállítás hány gólt kapott / meccs

- támadósor hány gólt lőtt / meccs

- támadó hány gólt lőtt / meccs

- ellenfél ellen elért eddigi eredmények (ellenfél összeállítása előző meccshez képest mennyire egyezik)

- sérültek

- nemzetközi, kupa, bajnoki vagy barátságos mérkőzés

- két csapat helyzete az adott sorozatban (bl-ben tovább jutott e már, vagy bajnokságot megnyerte)

Bármi ötletetek van kérlek osszátok meg velem is :)



2013. dec. 31. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak bajnokira fogadj, a kupa nemérdekli a nagy csapatokat ezért pihentetnek rajta. Fontos az időjárás is. Esős meccsre egyáltalán nem érdemes fogadni. Az utóbbi 5-7 meccs eredménye.
2014. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!