Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ryan Giggs idén visszavonul?

Ryan Giggs idén visszavonul?

Figyelt kérdés
Már betöltötte a 40.életévét, egyre kevesebbszer játszik, bal szélső posztról visszavették belső középpályára. Van valami hivatalos információ róla, hogy idén visszavonul, vagy még marad 2014-15-re a Manchester United középpályása?

2014. jan. 3. 18:02
 1/7 lio77 ***** válasza:
Nem hallottam róla.Az elmúlt 3 szezonban is felmerült,de még mindig bírja.Bár ebben a szezonban már másodedző is,lehet hogy ez is közrejátszik abban hogy kevesebbet játszik.Na meg csak 40 már,a pl a legkeményebb bajnokság..bár mint látjuk,azért 1-1 meccset még bír.
2014. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy még maradhatna legalább a következő szezonban. Ha kb. annyit játszana, mint idén, akkor simán bírhatna még egy szezont. Kéne a Manchester-nek, még csereként beállva is tud nagyokat alkotni.
2014. jan. 3. 21:02
 3/7 anonim válasza:
Idén már szerintem biztosan nem vonul vissza.Ha jövőre,vagy később vissza is lép a profi labdarúgástól,akkor is biztos állása lesz a Manchesterben.Merthogy amelett,hogy tartja a profi szintet,edzősködik is.Bár én is nagyon kedvelem,remélem még sokáig marad.Igazán különleges játékos. :)
2014. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is remélem, még marad egy ideig a profi labdarúgásnál. Amúgy példás a klubhűsége is, több, mint 20 éve a Manchester-nél van, szóval, ha egyszer a labdarúgástól vissza is vonul, valószínűleg edzőként, vagy valamilyen pozícióban marad is a Manchester-nél.
2014. jan. 3. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem visszavonul a szezon végén.

Edzőkét már sokkal többet ér mint játékosként. És kizártnak tartom, hogy valaha elhagyja a MU-t.

Szerintem ő lesz moyes utódja (elég hamar valszeg).

2014. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha egyszer visszavonul, minden esélye megvan, hogy Moyes utódja legyen.
2014. jan. 5. 10:24
 7/7 Galamb András válasza:
Jó lenne ha rekordot tudna dönteni. Gondolók ilyenre ö a legöregebb játékos aki a bajnokságban gólt lőtt.
2014. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!