Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Luis Nani vagy...

Szerintetek Luis Nani vagy Ryan Giggs a hasznosabb?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt kell neked mondanom hogy Giggs,Nanira nézve ez elég szégyen a korkülönbséget figyelembe véve.Lassan 25 éve követem a Manchestert kb.5 éve minden bajnokijukat megnézem.Giggs a legintelligensebb játékos akit vala láttam,klubhűsége meg egyedülálló.Naniból soha nem lesz nagy játékos szerintem,valami hiányzik belőle.Persze ha állandóan játszana lehet hogy jobb teljesítményre lenne képes,kölcsön kellene adni egy évre hátha megmutatná a tehetségét.Hajrá Manchester United!!!
2009. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazad van!Legjobban akkor hiányzik Naniból az intelligencia, amikor 1 az 1 ellen kell a védőre vinnie....a Wolfsburg ellen nagyon zavaró volt, amikor folyton rosszul ugratott ki.....és mit gondoltok, mennyiben látszik Ronaldo hiánya?Úgy értem: ez inkább rossz hatás mint inkább jó az eredményekben?
2009. dec. 21. 20:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Ő nagyon hiányzik,góljait nem lehet pótolni,ha megnézed az ide idényt akkor jól látszik hogy a támadójáték nagyon sokat gyengült,már most van 5 olyan elvesztett meccs ahol nem sikerült gólt rúgni.A múlt idényben összesen volt 4 vereség.Amikor a Manchesterbe került akkor már látszott hogy hatalmas játékos lesz belőle,olyan mint George Best,Cantona vagy Beckham volt, igazi sztár, vezéregyéniség.Azt hittem hogy legalább 15 évre meg van a Manchester vezéregyénisége.Sajnos elment,nagyon sajnálom,nélküle szürke a csapat.
2009. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Nani nem tud leszokni a felelőtlen cselezgetéséről, ami C. Ronaldonak sikerült, ezért itt nincs jövője. Giggs viszont mintha nem is öregedne, beáll és eldönt meccseket stb. Ronaldo egyáltalán nem fog hiányozni. A ManU éppen azért ilyen jó, mert fantasztikus a csapategység, még a legnagyobb sztárokkal sem szaladhat el a ló (lásd Stam, Beckham, v. Nistelrooy, stb.). Ferguson forever!
2009. dec. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nani sosem ér fel Giggshez!Ha egyszer Giggs visszavonul a Manchester szegényebb lesz egy szuperinteligens játékossal!Nani vizhordo fiu!
2009. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Egyértelműen Giggs-re szavazok. Habár Chelsea drukker vagyok, gondoltam megosztom ezt veletek :)
2009. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ja, és még annyit hogy én sosem értettem hogy Ronaldo miért olyan nagy szám. Az hogy vezéregyéniség meg kicsit szerintem túlzás. Vannak nagyon szép góljai, de attól számomra még nem lesz sztár.
2009. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ronaldo azert vezeregyeniseg, mert pl amikor senki se tud golt loni, o villan egyet es berugja. Valami hihetetlen pluszt tud adni az egesz csapatnak. A Realban peldaul nelkule sokkal gyengebb a tamado szekcio, ha nezel rendszeresen meccseket, akkor meglatod a kulonbseget vele es nelkule.
2009. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

szerintem ryan giggs hasznos jatekos de mar befejezi a jatekot es luis nani hasznosabb hiszen nem csak hogy fiatalabb, nagyobb tehetseges is.

velemenyem szerintt

2010. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
bocsaant ha nem azt irtam ami mindenkinek tetszett volna de szerintem luis nani majd egyszer jobb lesz mint giggs
2010. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!