Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kirúgják - e a Manchester...

Kirúgják - e a Manchester United edzőjét a tabellán elfoglalt helyük miatt?

Figyelt kérdés
Egy bajnokcsapat keretével ennyire a középmezőnybe lenni kínos. De a Unitednál nem szoktak türelmetlenkedni. Vajon kitart a türelem?

2014. jan. 15. 20:29
 1/4 Suvorov ***** válasza:
ebbe a szezonba nem fogják szerintem elküldeni majd a következöbe ha akkor is gyengék lesznek a eredmények
2014. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SAf nyomása miatt biztosan.

Egyedül azt tartom elképzelhetőnek, hogy ha nem lesz bl idén akkor lesz edzőváltás. Minden más esetben adnak még 1-2 évet.


Szerintem is a fő oka a gyenge szereplésnek moyes és nem a keret.

De jövőre nem bukdácsolást, hanem stabil top3at várnak tőle, ahhoz meg szerintem gyenge menedzser.

Giggs lehet szerintem az utód, addig is tanulja még kicsit a szakmát és 1-2 év múlva átveszi.

2014. jan. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Mármint SAF nyomása miatt biztosan maradni fog.
2014. jan. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T-mester válasza:
Egy Sir Alexet nagyon nehéz pótolni és ezt a veztőség is tudja.Moyes még kell szokja a United atmoszféráját és szerintem más 1-2 szezont tartani fogják.)gondoljunk csak Allegrire aki 3 évet tudott kihúzni kötélen táncolva, szerintem Moyes is ilyesmi lehet SAF beleszolása miatt)
2014. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!