Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik csapat fog...

Szerintetek melyik csapat fog továbbjutni a Bl nyolcaddöntőben Manchester City vagy Barcelona?

Figyelt kérdés

elsősorban sem Katalán sem a Királyi gárda szurkolóinak a véleményére vagyok kíváncsi mert az ő válaszukat úgyis tudom (Barcelona drukkerek nyilván ezt a csapatot juttatják tovább míg a Realosok egyértelműen veretik a nagy ellenfelet...) szóval reális véleményeket kérnék :) aki szeretné a többit is megtippelheti :)


Bayer Leverkusen – Paris Saint-Germain

Milan – Atlético Madrid

Arsenal – Bayern München

Zenit – Dortmund

Olympiakosz – Manchester United

Galatasaray – Chelsea

Schalke 04 – Real Madrid


Véleményem szerint a City kiejteti a Barcelonát otthon brutális formába tudja magát hozni a csapat és szerintem ott fognak akkora előnyre szert tenni amit az idegenbeli visszavágón tartani is tudnak!



2014. jan. 16. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy Barca drukker vagyok, de én is így látom. Szerintem Manchesterben egy Bayernhez hasonló vagy még nagyobb zakó várható, de ne legyen igazam. Az lesz a döntő, hogy a City mennyire tudja majd letámadni a Barcát és kontrázni. Idegenben muszáj lesz gólt rúgniuk a katalánoknak legalább egy döntetlen mellett, különben a 2012-es Chelsea elleni adok-kapok fog megismétlődni. De a lényeges dolgok úgyis az első meccs után fognak kiderülni.

Egyébként ezt a meccset leszámítva a többinél vendég győzelem, egyben továbbjutás várható. Esetleg az MU és a Chelsea elszórakozhatja az első meccset egy döntetlennel vagy egy laza vereséggel, de tuti, hogy továbbmennek. Ja és a legsimább a Milan-Atletico lesz. Sztem a spanyolok kiütik a Milant, már az első meccsen, szóval meg is fogom őket rakni legalább egy -2-es hendikeppel. :D

2014. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a barca jut tovább. Utálom mindkét csapatot, de a citynél kezd egyre több sérült lenni a fontos posztokon, Messinek meg van még 1 hónapja formába lendülni a sérülés után...


A többi:

PSG,

Atletico

Bayern

Dortmund

MU

Che

RM

2014. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hazain pályán a Milan-t a Barca se tudta megverni nagy gól különbséggel miből gondolnád hogy az Atletico M meg fogja őket verni?
2014. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abból, hogy az Atletico elég komolyan tud kontrázni és a Barca elleni 0-0-ás meccsük is lehetett volna kis szerencsével akár 2-0, de a védelmük is nagyon erős. Viszont 1 hónap alatt sok minden változhat.
2014. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!