Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem építettek nagyobb...

Miért nem építettek nagyobb stadionokat?

Figyelt kérdés
Korábban Horvátországgal akartunk közös EB-t rendezni, de gondolom a jövőben is fogunk pályázni, akár EB-re, akár Európa-liga döntőre. Most akkor nem lett volna ésszerűbb építeni két 30-40 ezres stadiont? Tudom valaki hülyének fog nézni, én is tudom, hogy a Loki és a Fradi átlagnézőszáma így sem lesz 20 ezer, de így akkor nem kellene a jövőben bővíteni. Például Kolozsváron is van egy 30 ezres stadion (nem tudom, hogy mennyi az átlag nézőszám), Bukarestben pedig ott van az 50 ezres nemzeti stadion, így a románoknak már nem lenne probléma bármilyen futball tornát rendezni.

2014. jan. 18. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Írj Viktóriónak és elintézi.

Inkább a focira költenek milliárdokat amiben lószart sem tudunk felmutatni (khm 8-1 holland-magyar), mintsem hogy kézilabda, kosárlabda,vízilabda és más sportok amiben még juthatunk valamire.

Én Győr egyetlen sportiskolájába járok és olyan szarok a körülmények meg az iskola is olyan állapotban van hogy majdnem összedől.

2014. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ide kell helikopterezni a stadiont Bukarestből. Ennyire egyszerű, és akkor itthon nem kell darukat bérelni (mert azok valahol Alcsúton vannak miniszterelnök focipályájánál. vagy már nincsenek ott, akkor téli álmot alszanak)
2014. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Romániában alapból többen járnak meccsekre.
2014. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert más nagyokat álmodni és más azt kivitelezni.
2014. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az angol 4-es ligában vannak olyan stadionok, mint a magyar 1-es ligában, csak annyi a különbség, hogy itt a 10000-ből megtelik 1500 ülőhely amig, az angól 4 ligában szinte fullra és nem az van, hogy 1000-en iskolások, akik unalmukból jöttek el, 500-an szurkolnak, 350-en félmeztelenül órditsák, hogy k***a anyátok s a többi 150 visszasirja a buszjegy árát... szóval itt komoly változtatások kellenek, nem mondom, hogy a foci fontosabb, mint a kézilabda, vagy a többi, de azért szép lenne a múltnak kicsit szebb jövőt alkotni, s legalább egy EB-re kijutni önerőből.
2014. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

EB?

Az így hogy Dzsudzsi lambókat tör meg TEKesekkel edz nem fog menni.

Meg lehet hogy nem a sztárfocistáinkat kéne a válogatottba rakni, hanem mondjuk NB1-es játékosokat (bár úgyhallottam ezt csinálják).

Ezek a sztárfocisták a pénzüket megkapják ami csak egy kis kiegészítés a külföldi klubjuktól kapott fizetéshez képest.

Itt a válogatottban elfocizgatnak, a klubjuknál meg azért odateszik magukat.

Szóval ha kevésbé sikeres játékosok lesznek akik kevésbé ismertek, akkor talán mindent megtesznek azért hogy ne égjenek be.

2014. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezért kell fejleszteni az akadémiákat, meg minden mást, ha igazi focistákat tudnának kinevelni, ami most is történik akkor talán több esélyünk lenne, most Pintér megoldja a pénzes bunkókat, s ha nem teszik oda magukat lehetnek akármilyen sztárok ki kell rúgni őket és olyanokat felvenni akik gyengébbek bár de van bennük remény, akarat és tisztelettudás...
2014. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Minek nagy stadion ha nem mennek ki sokan... Az átlag néző szám kb 2000-6000. Mondjuk a puskást tányleg jó lenne ha felújítanák/építenének új nemzeti stadiont kb 50.000-et l,de a klubcsapatoknak hülyeség építeni.
2014. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!