Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyk a legjobb...

Szerintetek melyk a legjobb európai és NBA kosárlabdacsapat jelenleg és a két csapat meccsén kire fogadnátok?

Figyelt kérdés
Ugyanezt lenne a kérdésem NHL KHL felállásban ha valaki csak az egyik sportot koveti akkor csak arra válaszoljon] .

2014. jan. 30. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Barcelona és a Miami Heat

Egyértelműen a Miami az erősebb

2014. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

NBA-ben a Miami (bár most eléggé indiszponáltak/figyelmetlenek/hullámvölgyben vannak, megfogta őket pár csapat, de valószínűleg a play-offban nem ez lesz)

Európában idén jobbnak érzem kicsit a Real-t, (meg a Cszka is szép idényt fut) a Barcánál, de valamelyik a kettőből talán a legjobb (Siena eléggé leeresztett idén)

A kimenetel egyértelműen az NBA felé dől, nem lehet kérdéses.


KHL-ben szerintem a Dinamo a legjobb, a tavalyi év után idén is dübörögnek.

NHL-ben Boston, Anaheim, Pittsburgh hármas a legjobb (Chicago is idetartozhat talán).

Itt is kijönne azért a különbség az amerikai liga számára, véleményem szerint.

2014. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

nhl-ben pittsburgh hihetetlen meccseket jatszanak mondjuk kicsit elfogult vagyok veluk kapcsolatban mert ok a kedvenceim illetve meg ha azt nezzuk milyen meccsre lenne erdemes ellatogatni, mindenkepp egy kanadaira

khl ben meg oroszok egyertelmu.. azonbelul is dinamo m. es traktor cs.-t is betennem ide igen erosek

2014. jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ti mit néztek, de a Miami marhára nem a legjobb NBA csapat jelenleg. Elég messze van az Oklahomától, Indianától, vagy Portlandtől, az egész ligában is csak az 5. hely környékén van, még majdnem a Clippers is jobban áll (ha a vesztett meccseket nem nézzük). És nem csak stat alapján, de a játékuk minősége is messze elmarad, mondjuk egy Portlandtől. Az eddigi szezonban egyáltalán nem lehet a Miami-ra mondani, hogy a legjobb csapat. Nyilván, ha a névsorukat végignézi az ember, akkor rögtön látja, hogy nem szabad leírni a Miamit... talán a döntőbe bekerülnek, mert keleten idén gyenge a felhozatal, de a döntőt szerintem a nyugat fogja nyerni és ott viszont nagyon kemény most a mezőny. Kár, hogy van kelet-nyugat konferencia, ha nem lenne, szerintem sokkal izgalmasabb lenne a rájátszás.
2014. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok és hogy a kérdésre is válaszoljak:

Ha a statisztikát nézzük akkor egyértelműen az Oklahoma a legjobb NBA csapat, ráadásul, ha azt nézzük, hogy most az elmúlt 2 hétben mindenkit megvert a nagyok közül. Az meg már csak mellékes, hogy mindezt egy normális center és Westbrook nélkül teszik. Durant asszem 3 meccsre van, hogy megdöntse az NBA minden idők legtöbb 30 pont feletti meccs sorozatát, amit Kobe vezet. Szóval rettentően veszélyesek. A kérdés az, hogy ez ki tud-e tartani ez a rájátszásig/-ban.

Ha a csapatjátékot nézzük, akkor meg a Portland szerintem a legjobb NBA csapat idén.

2014. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát az Indiana az mostanában minden, csak nem top csapat. Nagyon szenvednek, nem mennek a triplák, George nincs formában. Ma hajnalban kikaptak a Phoenix-től is...

Portland-nél ugyanúgy érzem, hogy az utóbbi meccseken kicsit megállt a gép.

Jelenleg dübörög az Oklahoma, azt kijelenthetjük. Durant extra formában van, tudnak annyit dobni, hogy kaphassanak 100 pontot minden meccsen. De bajnokságot szerintem idén sem adnak csak támadásra. Perkins helyett sok mindenki odaférne...

Számokban a San Antonio van még a Miami előtt, de ne emlegessük idén szerintem nagyon őket. 1 rangadót húztak be a legnagyobb ellenfelek ellen.

Clippers-ben sem érzem, hogy ez elég a gyűrűkhöz. Hullámzik még ez nagyon, főleg a CP3 nélkül.


Ha az OKC ezt hosszútávon tudja ezt tartani, akkor elhozhatják a bajnoki címet. Többiekben nem látom azt, hogy 4 meccsen tudnák verni a Miami-t, bármilyen is legyen a statisztikájuk.

2014. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Spurs-ről kb u.a. a véleményem, én se hiszem, hogy döntőznének, arra jók lesznek, hogy egy izgalmas negyed- vagy nyolcaddöntőd mutassanak. Én meg pont a Miami-ben nem látom idén azt, hogy pár meccses fellángolásokon kívül többre lenne képes. Clippers egyértelműen nem fog az aranygyűrű közelébe sem jutni, én csak azért hoztam fel példának, hogy majdnem ott tart nyert-vesztett meccsek terén, mint a Miami. A Portland-del én egyelőre még számolok. Azért mert most éppen megtorpantak, ez egy nagyon jól összerakott csapat és szintén veszélyesek lehetnek a rájátszásban. Az Indianát meg azért említettem, mert idén a keleti konferencia annyira p*csafüst, hogy talán ők az egyedüliek akik 4-szer meg tudnák verni a Miamit. Egyébként a Miami silány játéka mellett is egyenes az útja majdnem a döntőbe (és ez a baj). Bezzeg ha egy kis tektonikai mozgással Florida átcsúszna a San Francisco-i öbölbe xD akkor igen keményen meg izzadna a Miami a negyeddöntőért is, ez tuti.

Na mindegy, szerintem pont az a jó, ha nem ugyan azt látjuk a dologban. Egy sportág izgalma akkor hal meg, ha túl egyértelmű ki fog nyerni. Én örülnék egy Oklahoma döntőnek, Durant megérdemelné. De a Portlandtől se sajnálnám.


Visszatérve a főkérdésre, hogy ki nyerne, egy európai vagy egy NBA csapat, ez szerintem nem igazán kérdéses. Akkora pénz van az NBA-ben és olyan követelmény szint, hogy ezzel Európában nem tudnak versenyezni. Itt a foci dívik, az amcsiknál meg az NBA, NHL és társaik, azokban van a pénz. Valószínűleg a legjobb NBA csapatok közül bármelyik megverné bármelyik legjobb európai kosárcsapatot.

2014. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy hasonlóan látod azért :)

Én nagyon megveretném már idén a Miamit bárkivel 4x. Legyen igazad, Durant bődületesen megérdemelné, a nyáron meg nagyon leírt Portland-től szép fricska lenne a végső W.

2014. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kosárlabdában verhetetlenek az amerikaiak, és az NBA-t nem nagyon hasonlítanám össze az európai bajnokságokkal. Az NBA-ben nagyrészt a show-ra mennek, Európában nagyon sok mindent befújnak, amit az észak-amerikai profi ligában nem. De azért kiemelek két csapatot, Miami Heat és a Real Madrid, fogadáson egyértelműen a Miami volna az esélyes. NHL-ben Pittsburg és KHL-ben Dinamo, mindenképpen Pittsburg.
2014. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!