Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudok csavartan lőni?

Hogyan tudok csavartan lőni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már nagyon akarok csavartan lőni a futball pályán de nem tudom hogy pontosan hogyan kell kérlek benneteket hogy agyatok pár tippet.Kösz......



2014. febr. 6. 18:08
 1/8 anonim válasza:
Próbáld meg "külsővel" lőni. Vagy ha befelé csavarnál akkor a belsőddel.
2014. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem
2014. febr. 9. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne teli csőrrel (a cipő orrának csúcsával), hanem a kisujjad környékénél (külső), vagy a lábad belső részével lődd meg a labdát.
2014. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem telibe kell rúgni a labdát, hanem valamelyik oldalát... az így keletkező pörgéstől fog csavarodni, nézz utána a fizikakönyvben
2014. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És pár tipp ahhoz hogy erősebbet tudjak rúgni mert eléggé gyengén rúgok mostanában ahhoz is kellene pár tipp.

Amúgy az számít hogy milyen erősen rúgom meg?

De még akkor is jól jönne pár tipp hogyha nem számít a rúgás ereje.

2014. febr. 10. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:

minél erősebben rúgod meg, annál gyorsabban repül... és annál nehezebb helyezni :)

amúgy gyúrjál combra. Nekem a rengeteg biciklizés sokat segített...

2014. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindent..............
2014. febr. 11. 17:43
 8/8 anonim válasza:
belsővel, ha jobb lábas vagy és mondjuk BK, akkor pl. jobbrahúzol, támasztó láb picit előrébb, mint a labda középpontja, a belsőddel a labda közepét találod el, de hosszú felé "sepred" ekkor jön létre a csavar, nyugodtan húzd szélesebbre a lövést, mert úgyis kanyarodik visszafele, ha jól csinálod, minimum szöglet! ;)
2015. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!