Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nemrég kezdtem focizni (már...

Nemrég kezdtem focizni (már azelőtt is fociztam csak abbahagytam fél évre) és hát csatárt játszom csak én vagyok a legfiatalabb a csapatból (14) és még kevés az erő a lábamban. Hogyan tudnám megerősíteni a lábam, hogy erőseket tudjak lőni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Konditeremről hallottál már? Csodálatos találmány tele van kondigépekkel, ott lehet lábra is gyúrni.
2013. júl. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem kell konditerembe járni. Otthon is tudod erősíteni a lábad. Leülsz ráteszel valami nehezebb dolgot és emelgeted a lábad. Még valami: Lehet h eddig nem úgy lőttél ezért leírom, állított labdát úgy tudod meg küldeni izomból ha szemben állsza a lábdával és egyenesen futsz neki, keményen mellélépszés telirüszttel a labdaközepét megrúgod.
2013. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!