Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A DVSC-nek nincs egy jó...

A DVSC-nek nincs egy jó játékosa se. Hogy lehetnek mégis a tabella első helyén?

Figyelt kérdés
Külön-külön senki se jó játékos. Tudom, hogy a magyar fociba amúgy sincs, de azért a Fradiba ott van kiemelkedő játékos pl.Böde, vagy az újpestbe Kabát, a Vidibe Nikolics.A lokiba senki, mégis bajnosesélyesek. Szerintem senki se játszik jól náluk, sosincs szép góljuk, szarok a védők...a csatárokról már ne is beszéljünk. Lehetséges, hogy bunda meccseik vannak?
2014. febr. 9. 14:36
 1/6 anonim válasza:

Csapatjatekrol meg nem hallottal?

Ott van Szakaly,Meszaros,Korhuth,Zsidai Laci, és Sidibe, Buadla,Volas se rossz.

Kabat meg Bode kiemelkedo jatekos??? Ezt te sem gondoltad szerintem komolyan. Max. nagykepuskodesben kiemelkedoek.

2014. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az idei szezonban eddig messze a legtöbb gólt rúgták, és csak 19-et kaptak, szóval egyik állításod sem igaz a védőkkel ill. csatárokkal kapcsolatban. Egyébként meg valóban csapatszinten erősek, de pl. Bouadla az egyik legjobb középpályás hazai szinten és szerintem nem az NB1-ben kellene játszania. Ja és azért, mert Böde mostanában a válogatottban szerepelt, közel sem kiemelkedő. Az ilyen magyar "focistákra" tényleg igaz a mondás, hogy vakok között félszemű a király. :D
2014. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Méghogy nem lőnek szép gólokat...

Amúgy ha posztokra lebontod kb. mindenki az nb1 legjobbja , talán csatár poszton vannak több gólt lövő játékosok (Simon , Nikolics) , de összeségében kiemelkednek a magyar mezőnyből . A vidinél , ftc-nél csak a nagy pofa meg a parasztvakítás megy

2014. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor válogatottba miért nincs egy játékosuknak se biztos helye? Sosincs debreceni a kezdőbe, egy vicc, hogy az ország legjobb csapatának van kikiabálva, még is a csapatkapitányt is 6. csereként a 87.percben állítja be Pintér Attila.

Szerintem csak lefizetik a bírokat, nem hiszem el, hogy ennyi tudással az éllen tudnak lenni.

Remélem nem ők nyerik a bajnokságot!

2014. márc. 27. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

#1

Böde igenis kiemelkedő játékos! Mert ha Böde jön, akkor jön!

2014. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy mivel nem nagyon van válogatott játékos a DVSC-ből, így azok a játékosak kevésbé vannak leterhelve, mint akiknek biztos helyük van. Szóval kipihentebbek, nem kell pestre szaladgálniuk, jobban össze van hangolva a csapat.
2014. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!