Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik Európa legkeményebb...

Melyik Európa legkeményebb szurkolótábora? Melyik a legkeményebb keménymag?

Figyelt kérdés
Pályán kívül kivel nem találkoznál?

2014. márc. 1. 20:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%
hát régebben az angolok voltak nagyon vadak, de szerintem most már egész szépen viselkednek :)...És most szerintem az olasz szurkolók nagyon vadak és azok is voltak...Mondjuk a Dortmundiakkal sem találkoznák szívesen :D
2014. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem a legkeményebbekkel nem találkoznék, sokkal inkább azokkal a táborokkal, akiknél bicskás, ütős, pisztolyos, stb-s hool-ok vannak. Görögöknél, portugáloknál, olaszoknál sok bökős emberkét fognak meg a kékek.
2014. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A török szurkolók(Galatasaray, Fenerbahce) elég nagy állatok, de a Rangers és a Millwall szurkolók is kemények.
2014. márc. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
görög,török,olasz,szerb csapatok szurkolói
2014. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Galata,Fradi:D
2014. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És melyik volt a legkeményebb szurkolói összecsapás?
2014. márc. 2. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Angliában a Millwall,még a mai napig is előfordul,hogy rendőrökre támadnak meccsen.Németországban viszonylag nyugisak a szurkolók.Feyenoord,Utrecht,Lazio.A lengyel és orosz ultrák(gondoljunk a leszervezett boxokra).A balkáni és a török csapatoké:egy török-angol meccsen szinte tippmixben van,hogy hány angolt késelnek meg a törökök.Ugye kimennek Isztambulba az angolok;berúgnak,arcoskodnak aztán pár török gyerek megvágja őket.
2014. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Europaban szerintem az angoloknak, de amugy a brazilok a legvadabbak, ott egyszer az egyik jatekos elkezdett dekazgatni a bajnoki donto kozepen mikor nyeresban volt a csapata, a szurkolok pedig berohantak megverni es tomegverekedes lett a vege.
2014. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
manapság a lengyelek, oroszok, urkánok viszik a prínet, de vannak jó brigádok, pl a magyarok is, avagy éppen a szerbek, horvátok, franciák, olaszok és az észak-európaiak is egyre jobbak
2014. júl. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Csak a Diósgyőr !!
2014. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!