Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Meglehet szerintetek élni...

Meglehet szerintetek élni ebből a taktikával sportfogadásban?

Figyelt kérdés
Na tegyük fel van 300 ezer ftom amit feltöltök pl Bet365-re és amikor 11 esek vannak megrakom mindig azt hogy kihagyja a büntetőt (kb 3as oddsok szoktak rá lenni) első nek ezer forintal (elment) utánna duplázom mindig a tétet most 2 ezer ft jön (ez is elment) utánna 4 utánna 8 utánna 16 utánna 32ezer ft na tegyük fel ez jött akk ha 3 as odds volt rá nyerek 96 ezret és feltettem eddig 64 ezer ftot és 32ezer + ba vagyok és ezek után előrőlkezdeni az egészet 1000 ftal,vélemények erről a taktikárol? ja és ha nagyon nyereséges vagyok akk a fogadóiroda ilyenkor micsinál??

2014. márc. 3. 22:10
 1/9 A kérdező kommentje:
ezzel a taktikával*
2014. márc. 3. 22:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénzt akarsz fogadásra fordítani, akkor már sokkal ésszerűbb, ha a döntetlenekre fogadsz (azt is duplázással kell csinálni). Először is az a qrva nagy probléma (gondolom nem csak velem fordult elő), hogy a bet365 sokszor nem is enged fogadni 11-esre. Másodszor, lehet, hogy néhány alkalommal kihagynak tizenegyest, de honnan tudod, hogy melyik élő meccsen lesz abban a pillanatban (kihagyott) tizenegyes (hacsak nem bundameccsre fogadsz :D)? Szerintem nagyon lassú és körülményes dolog ez. Én mégis azt javaslom neked, hogy ennyi pénzzel inkább válassz ki egy-két csapatot és fogadj a döntetlenre ugyanígy duplázással. Biztosan nem leszel veszteséges, csak ne 10ezerrel kezd a duplázást, mert lehet akkor a 300ezer sem lesz elég. Az utolsó kérdésre válaszolva, pedig a fogadóirodát nem érdekli, hogy mennyire vagy nyereséges, ha a bundázás legkisebb gyanúja sem merül fel.
2014. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igen előző kérdésem pont ez volt amit mondassz http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__.. 10/9 ember leoltott...:)
2014. márc. 4. 14:38
 4/9 A kérdező kommentje:
és mondjuk ez amit most irtam le az a tuti ami tényleg semmilyen körülmények között nem mehet el :D
2014. márc. 4. 14:39
 5/9 A kérdező kommentje:
max akkor ha sorba belőnek 20 tizeneggyestde olyan meg mikor fordult elő? sztem soha ;)
2014. márc. 4. 14:40
 6/9 A kérdező kommentje:
ja és amugy meg minden meccsen amikor büntetőt raknak akor van kihagyott 11es..ha nem lenne hhogy döntenék el a párbajt?:D
2014. márc. 4. 14:41
 7/9 A kérdező kommentje:
büntetők vannak*
2014. márc. 4. 14:43
 8/9 A kérdező kommentje:
meg amugy ha belegondolsz hetente van vagy 1-2-3 tizeneggyespárbaj azt azzal ha szerencsém van akkor meglehet kerseni 80-100 ezret:)
2014. márc. 4. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ritka, hogy egy csapat belövi az összes büntetőt. Sőt, láttam én már nem is kevés olyan mérkőzést, ahol az első körben mind a 10 büntetőt értékesítették.

Ami ha 10 büntetőt jelent, akkor az elsőnél felraksz rá egy ezrest. A másodiknál már kétezret, a harmadiknál négyezret, a negyediknél nyolcat, az ötödiknél tizenhatot. A hatodiknál 32 ezret, a heteiknél 64-et, a nyolcadiknál 128-at, a kilencediknél 256-ot. Illetve raknál, csak elfogyott a pénzed.

Annyira lehetetlen lenne, hogy 4-4 büntetőt belő mindkét csapat? Egyáltalán nem! Rangosabb mérkőzéseken ez nem ritka kimenetel. Simán elveszítheted mind a 300 ezredet egy büntetőpárbaj alatt.

Attól meg ne félj, hogy nagyon nyereséges leszel. :) Minden kezdő az első pofára esésig azt hiszi, hogy ezzel a módszerrel fogja kiforgatni a vagyonából a fogadóirodákat. :)

2014. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!