Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem érthetően hogy mi az a ARBITRÁZS módszer sportfogadásban?

Figyelt kérdés
mert én nagyon nem értem hogy smint van ez az egész...

2014. febr. 28. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mint látható, ahány sportfogadó iroda, annyiféle különböző oddsok vannak az eseményekre. Egy kiszemelt mérkőzés lehet, hogy két/háromesélyes, egyik iroda az egyiket látja esélyesebbnek, a másik a másikat, így lehetséges, hogy ha a különböző irodáknál fogadsz az eseményre, akkor mindenképp nyerni fogsz(értsd:profitod lesz).

Persze az ilyen szituk csak nagyon rövid ideig állnak fenn, ráadásul néhány századokról beszélünk, tehát ez csak nagy téttel játszható, hogy értelme is legyen.

2014. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na jo meg mindig nem vilagos..:ss
2014. febr. 28. 23:52
 3/12 anonim válasza:
Én is nézegettem, olvastál már róla valahol?
2014. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy egyszerű példával...

Régi szép idők, Nadal-Federer tenisz meccs, két esélyes, világbajnoki döntő, kiegyenlített küzdelem.

Egyik sportfogadó iroda szerint Nadal szorzója 1.95, míg Federeré 2.03

Másik iroda Federert látja valamivel esélyesebbnek, rá az odds 1.97, míg Nadalra 2.02


Tehát, ha az első irodánál Federerre teszel, másodiknál Nadalra, akkor mindenképp csak nyerhetsz.


Ha még most sem világos, akkor nem kell erőltetni ezt a dolgot...

2014. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hookuszpook ***** válasza:
0%
Keress rá a sportbefektetés szóra, vagy írj privátban, adok egy címet, ahol találsz róla egyszerű leírást. Itt nem írhatom le a linket, mert kitilthatnak érte.
2014. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű.Velem teniszezel. Egyik barátunk rád fogad 2.1-es tétre.A másik rám fogad 2.2-s téttel. Te mindkettőt megfogadod. Kettőt fektettél be,de 2.1 -t nyertél. Tehát mindenképpen nyertél. Ez 200 Eurónál 210,vagy 220 euró,teát 10 ,vagy 20 eurót nyertél.Lényeg ,hogy mindenképpen nyersz ,ellentétben a másikkal ahol akár nyersz ,akár veszítesz,mindenképpen Te veszítesz. (Murphy )
2014. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Érdemes volt leírni ugyanezt mégegyszer.
2014. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jol van mostmár világos:D és ezt a Arbitrázst módszert milyen rendszerességel lehet használni általában?
2014. márc. 1. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Elég ritkán vannak olyan kiegyensúlyozott meccsek, ahol szinte kiszámíthatatlan a győztes. Ehhez hozzájön, hogy ha nem százezrekkel játszol, akkor érdemi nyereséged nem lesz.
2014. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hookuszpook ***** válasza:
Naponta több száz ilyen esemény van. Hogy mennyit tudsz kihasználni, az attól függ, mennyi pénzt szánsz rá (rizikó mentes) és mennyi irodát használsz.
2014. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!