Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a kedvenc NBA játékosotok,...

Ki a kedvenc NBA játékosotok, és miért?

Figyelt kérdés
lehet többet is. Nekem: Kevin Durant, Russel Westbrook,Kyre Irving, Jamal Crawford, DeAndre Jordan, Chris Paul, Mario Chalmers, Dwyane Wade, Isiah Thomas, Stephen Curry, Lebron James-nek csak a mozgásával van bajom de ő is nagyon jó. Nem jut több eszembe de nagyon sokukat szeretem. :D

2014. márc. 4. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az alulértékelt srácokat szeretem nagyon, a fiatalokat, meg az ilyen kiscsapatok sztárjait. DeMarcus Cousins, Monta Ellis, Gerald Green, Goran Dragic, Jared Sullinger, Patty Mills, Batum, Andre Drummond, stb
2014. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DeMarcus Cusins is jó :D
2014. márc. 5. 20:05
 3/5 KoviAti ***** válasza:
Kevin Durant és Kobe Bryqnt a kedvencem de nagyon szeretem még Ray Allen, Derek Fischer, Kemba Walker, Kyrie Irving, Stephen Curry, James Harden, Dwight Howard, Dwyane Wade, Taj Gibson, JR Amith, Carmelo Anthony, Hardaway Jr, Nate Robinson, Reggie Jackson, Russel Westbrook játékát nézni
2014. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KoviAti ***** válasza:
JR Smith*
2014. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lebron :)
2014. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!