Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek még profi focista...

Lehetek még profi focista vagy hagyjam inkább a fenébe?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék focista lenni de túl későn kezdtem.Tavaly úgy

döntöttem hogy ennek ellenére kipróbálom magam és elmentem próbajátékra egy nb 3-as csapathoz.Nagyon biztam magamban egészen addig mig pályára nem léptem, és el nem vesztettem minden önbizalmam.És végül mi lett: nem vettek fel.

Idén leszek tizenöt éves és még mindig bizom benne hogy sikerülhet, de nem akarok pofára esni mint legutóbb.Szerintetek folytassam vagy inkább lássam be hogy reménytelen?


2014. márc. 13. 16:13
 1/2 A kérdező kommentje:
na mindegy nem valaszol senki....................
2014. márc. 20. 19:39
 2/2 Ekschönpapa válasza:

1. Tanuld meg a labdát vezetni először lassan és egyre gyorsabban de a távolság ne legyen 1 méternél több.

2. Fogj egy labdát és (egy barátot ha van) és rugdosd kapura vagy a falnak, gyakorold a levételt, labdakezelést.

3. Cselek: [link] és keress Youtube-n :) remélem segítettem ja és a lövés

4. Fogj egy labdát és próbáld a kapufát eltalálni direkt és mindig hátrébb

2014. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!