Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek profi focista? (bővebben)

Lehetek profi focista? (bővebben)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Egy hónapja focizom, egy edzést sem hagynék ki, imádom :))

És komolyabban is szeretnék vele foglalkozni.

Azt nem jelentem ki szilárdan hogy csatár vagyok, mivel csak néhány meccsen állítottak be és kispályázunk, de akkor csatárnak küldtek.


Szóval imádom és el tudnám képzelni hogy szerves része az életemnek. :)

De mások már évek, sőt akár évtizedek óta fociznak :) én meg... Így is van esélyem egy falusi lányból akár fradi szintű focistává válni?

Ha beszélnék az edzővel hogy foglalkozzon velem külön szivesen megtenné, rendes.


2011. okt. 17. 16:35
 1/10 dirtboy ***** válasza:
nem tudtam hogy van NB1es női focicsapat,mi a nevük?
2011. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja igen tudom hogy számít a tehetség, de az edző meg mások szerint is 1 hónap alatt rengeteget fejlődtem és az edző is látja rajtam hogy komolyan gondolom. :)


Sajnos meccsen kispályán játszunk és nem tudok kibontakozni eléggé:/

2011. okt. 17. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:

profi sztem max külföldön lehetnél mert MO-n nm hiszem h vannak fizetett női focisták...

de ha tényleg komolyan akarod csinálni jelentkezz vmi nagypályás csapatnál.

Bár azt írtad falusi vagy, így nehéz lehet ha nincs a közelben csapat. Pesten könnyebb dolgod lenne.

2011. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt nagyon jó, ha sokat fejlődsz ez még lehet el fog tartani egy ideig ( a látványos fejlődés), de aztán majd amikor már véget ér és néha nem jönnek össze a dolgok ne menjen el a kedved.

Gyakorolj dekázni, huzogatni, labdát kezelni, kapura lőni, stb, mert ezek nagyon sokat segítenek a labdaérzéken.


UI.: hol laksz? Mennyire vidék?

2011. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: Igen, BP-n tényleg könnyebb lenne. És kispályán sajnos nem tudok kellőképp kibontakozni, kis túlzással mint a heringek...


3. válaszoló: Köszi. Nagyon vidéken.. Hevesm. borsodi széle, gettónak mondanám inkább.

Sajnos nagy problémát jelent a pénz a is.. talán a legnagyobbat :// mert a bejárás sem egyszerű és nem is olcsó.

2011. okt. 22. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem reménytelen a helyzet.

Miskolcon és Egerben nincs valami lány focicsapat?

Vagy valami fiú társaság? Onnan egy lány nagyon kitűnik, szóval, ha ügyes vagy észrevesznek ne aggódj.

Bár lehet azt inkább nem kéne kipróbálnod. (testi épség, öltöző, etc)

Igazából, ha közelebb lennél még segítenék is neked gyakorolni szívesen, de hát így esélytelen akkor, mert én Pest túloldalán lakom :D

2011. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egerben focizom most:) miskolc messzebb van.

és fiúkkal szoktam amúgy focizni, nem jelent gondot mert "bedarálom őket", nem félek én senkitől akármekkora :)

2011. okt. 23. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó, hajrá :D
2011. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia. Én már 6 éve focizom, hetente 4szer járok edzeni és én is nagyon nagyon szeretem. Fiúkkal kezdtem focizni, utána mentem át egy NB.II-es női csapatba. Itthon nincsenek "fizetős" klubok úgy tudom vagy ha van egy kettő azokból a fizetésekből nem lehet megélni, olyan alacsonyak. Olyan helyre kéne járnod, ahol nagypályán játszhatsz, mert tapasztalatból tudom, hogy kispálya után elég nehéz átállni nagypályára illetve fordítva :) Külföldre legegyszerűbben úgy tudsz kikerülni, ha válogattott vagy. U17, U19 illetve Felnőtt válogatott van itthon. De először is le kellene igazolnod egy klubba. Gyakorolj sokat, én szurkolok eked:) ha bármi kérdésed va szívesen segítek, írj e-mailt:D

L/15

2011. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon későn kezded el szerintem nem nem lesz sok esélyed a mai világban megélni női focista ként de azért szurkolok és ha rendszeresen jársz edzésre meg magadtól kijársz gyakorolni és szereted is akkor lehet belőled "focista"
2011. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!