Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kinek örülnétek legjobban, ha...

Kinek örülnétek legjobban, ha a Barcelona edzője lenne 2014 nyarától? Indokoljátok is, hogy miért!

Figyelt kérdés
Simeone, Martino, Luis Enrique, Klopp, Valverde vagy valaki más?

2014. márc. 13. 18:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg Scolari?
2014. márc. 13. 18:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Egervárinak

Real drukker vagyok... :D

2014. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Egervárinak

Real drukker vagyok... :D"


A Real-nak meg Bognár György legyen az edzője. :D

2014. márc. 13. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok barika drukker, de szerintem hiba lenne külsős edzőt kinevezni.

Én Puyolt nevezném ki a helyükbe.

2014. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Suvorov ***** válasza:
Vitali Rashkevichnek mer jol tönkretenné a barcát
2014. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy végre egy èrtelmes válasz is legyen.A Barca kispadjára vègre egy európai szinten tapasztalt menedzser kéne.Nem pedig egy európai szinten tapasztalatlan edző(Martino,Villanova).Pl:Klopp,Conte,Scolari,Van Gaal.

XD:-)

2014. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én egyébként Simeone-nak örülnék. Nagyon tud motiválni. :D Mondjuk azt Klopp is tud, de Klopp-nak nem tetszik a Barca-stílus és túl egoista, hogy Barca-stílusban játsszon. Simeone szerintem tudna rövidpasszos játékot is játszatni, csak azért nem azt játszatja, mert az Atletico-hoz nem az illik.
2014. márc. 14. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hogy végre egy èrtelmes válasz is legyen.A Barca kispadjára vègre egy európai szinten tapasztalt menedzser kéne."


Ööö... mint Guardiola is (sem) volt? Ha már úgyis olyan nagyra vannak az utánpótlásukkal, oldják meg "házon belül" = Luis Enrique.

2014. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!