Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen védő felszerelést kell...

Milyen védő felszerelést kell még vennem ha kézilabdázok és beállós vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok....nem tudom,hogy miket kellene még beszereznem ha nem akarok sok sérülést szerezni,ötlet?Nekem már van bokavédőm,térdvédőm,könyökvédőm és csuklóvédőm is!...mivel én fülfájós vagyok,ezért szeretnék beszerezni fülvédőt is,de nem tudom,hogy hol tudok olyat szerezni és mennyiért?!Milyen felszerelés kellene még ezeken kívül?

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 15. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem.kell ennyi sok szar

A kezilabda kemeny.sport

A terdvedo boven eleg + sport melltarto

Amugy is amikor befordulsz es paros labbal ugrassz sokszor terdre erkezel

A konyokvedo hulyeseg

Esetleg faslizni kell a kezed ha megserul

De n.ugy menj az elso edzesre hogy porcelan.baba vagy es ne rozsaszinben

Szal kell egy par terdvedo lehetoleg markas pl a kappa az kezilabda xuccokat gyart

Akk kell egy fasza cipo z is kappa vagy adidas akkor ameik labaddal elrugaszkodsz annak a xiponek a boka kornyeki reszehez kivulre szoktk ragasztani ilyen szovetes ragasztor(elsosegelyben latram ilyet)

Erre rakod majd a waxot hogy ne kelljen rohangalni a waxert

Akkor nem.art ha van.hajgumi mivela hajad ossze kell fogni nem.loghat ossze vissza pl konty


De pl ha serulsz

Legtobbszor konyoktores lehet vagy csuklo vagy uj

De inkab huzodik akk be szoktak kotni meg jegelni

Bar amikor en jatszottm engem ezek.nem erdekeltek

(2 evig.keziztem anno ferfi csapatban)


Azzal szamolj.hogy beallokent nem dofnak.kimelni

(Szokasuk.hogy raalnak.a.cipodre mivel kezdo vagy nem ismered a szabalyokat stb

Meg majd kell egy labda az majd az edzo.elmondja milyen kell 1 vagy 2 es meretu a noi ugy tudom

Jah es.nem art egy sportkulacs

Edzes kozben hidratalashoz

(Amugy is az embernek.minden oraban.kellene folyadekot fogyasztania)


Remelem segitettem ;)

Majd egyszer te leszel a HIPPO jatekosa ;)

(Utanna nezhetsz a csapatnak ha gondolod)

2014. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!