Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is van esélye a...

Szerintetek is van esélye a Dortmundnak a Real Madrid ellen? ¿

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 21:03
 1/8 anonim válasza:
Van. Csak nem annyi mint tavaly. gyengültek a németek azóta de szerintem szoros lesz.
2014. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem sok szerintem otthon lőnek egxet és kifújz
2014. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Egyet értek...ez a meccs KO-val fog véget érni.

És mehetnek a Dortmundiak mehetnek siránkozni Jürgen Klopp-nak.{bocs ha egy kicsit durva voltam}

2014. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megrakni -2-es ázsiai hendikeppel a Realt. Vszeg a Schalke-hoz hasonló, de kisebb vereség várható. Olyan 4-0, 3-0, vagy 4-1. Ha 2 góllal nyerne a Real, akkor meg visszakapod a pénzed.
2014. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. A Real erős, jó csapat, de a Dortmund pont őket meg tudja verni. Gondolom a sorsolásnál örültek a Madridiak, hogy a Dortmundot kapták:) Hajrá Dortmund!
2014. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Suvorov ***** válasza:

szerintem nincs tul sok a sérült a Dortmund nál

simán megy tovább real sajnos

2014. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiejtik a Realt szerintem, pont ezért mert mindenki tök esélytelennek tartja őket és felszívják magukat.
2014. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem van nem:-)XD is kicsi esélye ,de Madridban a döntetlen is sokat érhet.

XD;-)

2014. ápr. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!