Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Ronaldo miért van...

Szerintetek Ronaldo miért van ennyire túlértékelve?

Figyelt kérdés
Nem azt kérdeztem hogy messi hanem ronaldo szal ne is hozzátok szóba messit mert jobb mint ronaldo.
2014. ápr. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert jó játékos. Pontosan és erősen tud lőni, jól cselez, gyorsan fut, jól kezeli a labdát, és jelenleg neki van az egyik ha nem a legnagyobb súlypontemelkedése ami egy beadásnál sokat jelent.
2014. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tény hogy talán a legjobb játékos de miért kap olyan sok pénzt 150 millió Eurót keres. Nem értem.
2014. ápr. 13. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de elég gusztustalan,hogy úgy általában CR rajongói őt másolják,még szívet is írnak CR nevéhez,ami egy fiútól szégyen,mondjuk ma már a 14-15-16 éves korosztály nagyrésze oldalt felnyírt ecsetfejű kis b.u.z.i,aki szívet ír a másik fiúnak.Szóval CR majmolói nagyon szégyenek.


Amúgy szvsz a világ legjobbja,pedig Barcás vagyok.

2014. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy sztárfocista azért kap ennyi pénzt mert hetente több millió embert szórakoztat. Egy Real-meccset a világ minden táján adnak, ebből rengeteg tv-jogdíj bejön + a szponzorok + a reklámbevételek + a mezeladások. Ezeket osztják szét a játékosok között teljesítményük szerint.
2014. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az utolsó válaszolónak van igaza.

Nem érdemelnének meg ennyi pénzt, de rengeteget teremtenek elő a klubnak. A TV-s jogdíjak, az eladott jegyek a meccsekre. Kicsit túl van értékelve, ez igaz, de akkor is a világ legjobbja.

2014. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert egyszerűen jó
2023. febr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!