Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerntetek C. Ronaldo (portugá...

Szerntetek C. Ronaldo (portugál), vagy a visszanult Ronaldo brazil (Luis Nazário de Lima) a tehetségesebb futbalista?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy a brazil fenomén már visszavonult,de mikor még aktív volt az akkori játékát hasonlitsátok össze a C.Ronaldóéval

2014. ápr. 14. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Remélem vannak itt olyanok akik emlékeznek még az (igazi)Ronaldora a fenoménra.
2014. ápr. 14. 18:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy tehetség? Szerintem egy elcsépelt szó.


Mindkettőjüknek megvolt/van az erősségük. Szerintem CR sokoldalúbb, de Ronaldo meg szinte tökéletes csatár volt.

2014. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ronaldo egy klasszikus center volt, egy fizikálisabb fociban, CR egy technikás játékos, elképesztő fizikummal. Szerintem sem összehasonlítható a két játékos.

Ronaldo megcsinálta ami a dolga volt. Lekötött két embert a testi adottságaival, befejezte a támadásokat, hatékony volt.

CR gyorsabb, technikásabb, nem egy klasszikus befejező.

Szerintem mindkét játékos korának egy top játékosa volt.

2014. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
C. Ronaldo tehetséges, az öreg Ronaldo viszont egy ikon, egy extraklasszis.
2014. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy újabb felesleges és értelmetlen összehasonlítás... Komolyan az ilyen kérdésektől mit vártok? A választ senki sem tudja, sőt sztem helyes válasz sincs erre a kérdésre, mindenki csak mond egy nevet, aztán cső... Ezzel miért lesztek beljebb? Mert legutóbbi kérdéseteknél 14 anonim válaszadóból 6 azt mondta hogy CR7 8 meg hogy Ronaldo? Ebből mit tudtok leszűrni? Vagy most tényleg ennyire unatkoztok???
2014. ápr. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy dolog van amiben sokkal jobb CR mint a "régi" Roni, nem olyan sérülékeny. Fizikálisan is jobb viszont a brazil technikásabb volt szerintem.


De tényleg nem lehet és nem is kell összehasonlítani őket.

2014. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Ronaldo jobb.Mármint a brazil.Bár nem lehet őket összehasonlítani.

XD:-)

2014. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Fenoméno jobb, azért mert brazil. (ilyen egyszerű :D)
2014. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!