Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerdai Real-Bayern meccs...

Szerdai Real-Bayern meccs vélemények/tippek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok mi lesz a vége?
2014. ápr. 22. 13:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Meg van már a fegyver a tili-toli spanyolos játék ellen. A masszív védelem, és a kontra játék. Ezt láthattuk tegnap. Nem értem, hogy akkor miért erőlteti ezt pont egy Bayern, amely tud "igazi németesen" focizni. Amit láthattunk tőle tavaly. 2-3 húzás, és off az ellenfél védelmének. Ez most nincs. Labdatartás ide vagy oda, 700-800 passz ide vagy oda, gól nincs, ez így kevés. A focit gólra játsszák.

Ezt nem szeretem a spanyol válogatottban sem. 2010-es vb-n 7 meccsen 8 gólt lőttek. Jó, hogy végül majdnem minden meccset lehoztak 1-0-ra, de ezt a játékot már az idei vb-n is több favorit (Német, Holland, Brazil, stb) képes lesz megfojtani. Ahogy a Real is megfojtotta a Bayernt. Én nem engedtem volna el Jupp Heynckest. Az volt az igazi Bayern, a rég nem látott igazi német foci. Na nem baj, talán a vb-n a német válogatott mutat valami igazi "darálást", melynek ugyanúgy nem lesz ellenfele, mint tavaly a Bayernnek. (Egy Bayern fan..)

2014. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!