Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A paraguay-spanyol meccs...

A paraguay-spanyol meccs játékvezetői sem fognak ezen a vb-n több meccset vezetni, szerintem. Vélemények?

Figyelt kérdés
Újabb szabályos gól került nem megadásra. Felháborító! Úgy hiszem ezek a birók is szedhetik a sátorfájukat. A végén még tényleg Kassai Viktor fogja vezetni a döntőt, ha így haladunk...
2010. júl. 3. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Tényleg ez annyira szemétség, hogy nem adják meg, pedig szabályos volt! Sabotálják ezek a hülye játékvezetők az egész VB-ét, de persze a videóbírót meg elutasítják. Teljesen lerontják a foci élvezetét.
2010. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntést hozott a bíró, mert az is számít, ha meg akarja játszani a labdát, nem muszáj beleérjen.
2010. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

szóval,szerintem így az igazságos,hogy a spanyolok kerültek tovább.Lehet a Paraguay gólja érvényes volt,bár szerintem megadható,meg nem megadható is lehetett.Aztán jött a büntető Paraguaynak,ami tényleg az volt,nem kérdés.Kihagyta.Aztán a spanyoloknak jött,ami szintén az volt,az sem kérdés.Xabi Alonso büntetőjét nem kellett volna visszafújni szerintem,mert max akkor,ha kihagyta volna,és a spanyolok érik el a kipattanót és abból született volna gól,de mivel Xabi Alonso berúgta, így szerintem senkit nem zavart az hogy kiugrott egy spanyol.És utána Xabi kihagyta a büntetőt,a másodikat,és Fabregas ellen elkövetett szabálytalanságért büntetőt kellett volna adni.Az EGYÉRTELMŰ!!!!!!nem adott.A spanyolok többet tettek a győzelemért jóval,és megérdemelten jutottak tovább,más kérdés,hogy a németek ellen kevés lesz ez,ha a németek akkor megint így fognak játszani mint ma.

A bíró egyértelműen gyenge volt,sok hibát követett el,és apróbbakat és hatalmas tévedései is voltak.Többé ezen a Világ Bajnokságon nem fog vezetni,ez a véleményem.

2010. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

előző vagyok

és szerintem nem biztos,hogy szabályos volt a gól(kérdező),mert majdnem belefejelt a játékos a labdába,és ahogy az előttem író is mondta,akkor is lehet les,ha nem ér hozzá,szóval javítom magam,egyáltalán nem biztos,hogy szabályos volt az a gól.....és az a csapat nyert,aki többet tett a győzelemért,bár nem annyira játszottak jól,de támadtak,és megérdemelték

2010. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem is les volt!!!
2010. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy is összességében jobbak voltak a spanyolok mint a paraguayiak..helyes játékvezetői döntés született:d
2010. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy jobb játékállománnyal rendelkező csapat összességében jobb, attól még nem jár neki minden bírói döntés.

Amúgy a paraguayi büntetőt is vissza kellett volna fújni, mert ott is beléptek a spanyolok.

2010. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
szerintem éppenhogy a Paraguayiak ne szóljanak egy szót sem....Fabregas buktatásáért 11-est kellett volna ítélni ismét...és a kapusnak lapot adni....szerintem.
2010. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!