Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha tippmixen a továbbjutó...

Ha tippmixen a továbbjutó csapatokra fogadok akkor érdemes megtenni a H és a V külön-külön? Mert az alábbi meccsekre gondoltam. Profik tanácsát kérném.

Figyelt kérdés

Real v. Bayern

Sparta Praha v. Jablonec

Chelsea v. Atl.Madrid

Sirius v. Elfsborg

Malmö v. Helsingborg

Bratislava v. Kosice

Valencia v. Sevilla

Juventus v. Benfica


2014. ápr. 28. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy szelvényen egy eseményre csak egy fogadási lehetőséget tehetsz.

XD:-)

2014. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Külön-külön megteheted a V-t és a H-t a továbbjutóra. Viszont tuti bukta, a sportfogadás úgy van kitalálva hogy ha mindkettőre fogadsz ne tudj nyerni mert akkor semmi értelme nem lenne üzemeltetni.


Egyszerű matek:

Bayern v. Real, ki jut tovább H 2.00 V 1.64

Próbálj meg úgy tenni téteket hogy biztos nyerjél. Nem tudsz.

2014. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket,tudom hogy igyis ugyis veszítek,de még mindig jobb mint órákig kapargatni a sorsjegyeket és kitölteni a lottó szelvényeket.ez szerintem sokkal biztosabb
2014. ápr. 29. 17:42
 4/7 A kérdező kommentje:
ha meg csak egy eseményre fogadok akkor is veszitek hiszen a nyert összegből mindig le kell vonni a megtett összeget.sajnos igy megy ez
2014. ápr. 29. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:

"nyert összegből mindig le kell vonni a megtett összeget"

ha nyersz akkor mindenképp több pénzed lesz mint előtte, kivéve ha 1-nél kisebb oddsal raksz meg valamit, olyan meg nincs.

2014. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem értetted a kérdező gondolatmenetét.

ha mondjuk felraktál volna arra 200 ft-ot, hogy a reál jut tovább (1,64*200=328) és arra hogy a bayern jut tovább (2,00*200=400), akkor a reálnál így jönne ki: 328-400=-62

a bayernnél pedig így: 400-400=0 Szóval semmi értelme nincsen:D

2014. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem igy gondoltam
2014. máj. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!