Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki elmagyarázná, hogy...

Valaki elmagyarázná, hogy mért mondják azt, hogy a lányok nem tudják mi az a les?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában így van, még ha vannak is kivételek. De ez nem azt jelenti, hogy a nők buták, ebben semmi lenézés nincs. Csak ugye a nőket általában (még egyszer írom: általában) nem érdekli a foci. Így érthető?
2014. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevés nőt érdekel a foci.


A fiúk nagyrészét meg a táskák, cipők nem érdeklik, így nem tudják mi a különbség két, női szemmel tök ellentétes táska között.

2014. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen érthető, de vannak olyan fiúk akik tényleg ezzel szórakoznak, hogy ha egy lány megkérdezi azt mondják, hogy úgyse értenéd mert LÁNY vagy..

Én is lány vagyok mégis értem. Jó mondjuk én focizok :D

2014. máj. 11. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván érted, de hidd el a lányok nagy többsége ezt nem tudja. De csak azért, mert nem ez érdekli őket. Nem kell ezt túlgondolni, ennyi az egész.
2014. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen értem, köszi.
2014. máj. 11. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!