Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért ennyire "csóró" klub a...

Miért ennyire "csóró" klub a Barca?

Figyelt kérdés

[link]

Igaz, hogy az elmúlt 8 évben 3-szor nyertek BL-t egy rakás bajnoki cím és rengeteg kupa mellett, de mégsem sikerült felépíteniük egy jól csengő márkát, mint a Real vagy a Manchester és képtelenek igazolni világklasszisokat. Az elmúlt években csak Ibra és Neymar volt az igazán nagy név. Ezt érdemes megnézni.:

[link]

Ha jól emlékszem 2010-ben a Barca volt a második közvetlenül a Real mögött, de elég volt két gyengébb szezon (ebben benne van 1 bajnoki cím), hogy visszacsússzanak a 4. helyre. A Realnak meg elég volt egy jó szezon és újra a csúcson vannak. Mi az oka annak, hogy a Bale-hez vagy Suarezhez (vszeg ő is a Realhoz megy) hasonló bombaigazolásokat nem engedhetnek meg maguknak a katalánok? Azért vagyok erre kíváncsi, mert nem tudom elképzelni, hogy egy csapat, hogy képes ennyire visszacsúszni az élmezőnytől, különösen pénzügyi mutatók alapján.



2014. máj. 27. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A Barcelona azért nem igazolt nagyágyúkat, mert van nekik elég. Csak a sérülésekkel nem számoltak. De ha Messi, Neymar megint 100%-os lesz akkor a védők félhetnek majd. És egy edzőváltás is volt, amit meg kell szokniuk a játékosoknak.

Másrészt egy csapat ereje nem a pénzből áll, lásd Atletico, nem igazoltak százmillióért, viszont van egy jó edzőjük és csapatmunkájuk.

2014. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neymar egyenlőre kudarc, ahol erősíteni kellene védelem, támadósor. Kellene egy világklasszis csatár( jelenleg pl. Suarez vagy D.Costa) aztán legalább két klasszis hátvéd. Pl. T. Silva. -viszont párizsból se őt se D. Luizt nem lehetlesz kivásárolni..-

Egyébként szerintem el fog fogyni jövőre ez a keret ha nem igazolnak(főleg a védelem) Középpálya elmegy.

És nem utolsó sorban egy többdimenziós edző aki több taktikát, játékrendszert meg tud taníttatni nem csak az impotens "tiki takát".

Most muszály lenne kb. 200 misiből erősíteni különben jövőre is krumpli lesz...

2014. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14:10

Neymar eddig ahányszor 100 százalékos volt mindig csalódás volt nekem, körülményes, sokszor sztem flegma ami nem jó mert az ellenfelek amugy is utaznak rá.

Messi más tészta. Ha neki megy akkor a csapatnak is megy.

2014. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem csak Neymar és Ibra volt a két komoly igazolás az utóbbi években. Igazoltak ők Fabregast és Sanchest 40millioért, Albat 15-ért, Songot kb. 20-ért...Jó nyilván nem volt mindegyik sztár igazolás, de a Barca is rengeteg pénzt elköltött új igazolásokra. Na meg voltak olyan igazolások is akikért szintén nem kevés pénzt adtak és semmi hasznuk nem volt, Keirisson pl. vagy ott volt az a Chygrynskiy ( remélem jól írtam a nevét ) védő akiért szintén a képességeihez képest hatalmas összeget kiadtak majd 1 év múlva pár millioért továbbadták. Nem mellesleg Ibrával se jártak jól, kiadtak érte egy zsák pénz + odaadták az akkor még nagyon jó formában lévő Eto'ot, majd rájöttek, hogy nem illik a csapatba és annak a pénznek amit adtak érte a harmadáért adták el a Milannak. Persze voltak eladásaik is nem csak kiadások, de szerintem a Barca is iszonyatosan sok pénzt költött el játékosokra az elmúlt években és szerintem nem igazán jól. Arról meg nem is beszélve, hogy hiába nyertek annyi mindent, folyamatosan veszteséges éveket zártak ami nem tudom mennyire jó a jövőre nézve. Ettől függetlenül szerintem most nyáron is lesznek nagy igazolásaik sok pénzért.
2014. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Azért most kiváncsi leszek hogy mire fognak menni Suarezzel meg most nagyon újítottak a kapus is Stegen meg Bravo na jó lehet hogy nem Rakitic lesz a megváltás de sztem Iniestával össze tudnak majd játszani és akkor a csatárokra kivácsi vagyok és biztos hogy nem csak én azé nem lesz olyan gyenge elől a csapat Suarez, neymar és Messi :D VIVA BARCA
2014. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!