Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fáj a vádlim mit tehetek?

Madafuk kérdése:

Fáj a vádlim mit tehetek?

Figyelt kérdés
5 éves koromtól focizok 13 évesen abba hagytam.Ezután is járogattam focizgatni haverokkal és mellette kondiztam.17 évesen el kezdtem újra egyesületben focizni.11. meccsen vagyok tul és még mindig fájni szokott meccsek után vagy közben is a vádlim és igy nagyon meg nehezití pl a sprintelést,de van hogy egyáltalán nem fáj.El szokott múlni de gyakran visszajön a fájdalom.Nem szokhatta még meg a terhelést pedig egész életembe fociztam vagy én nem tudom esetleg túl merev.Magnéziumot szedek.Nyújtok rendesen.Izmos a vádlim egyáltalán nem vékony épp ezért nem is értem.Ajánlottak izomlazító krémeket ezek használhatnak?189 cm 82 kg vagyok.Mit ajánlotok?

2014. jún. 4. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Nicoflex. Csak jól moss kezet utána, nehogy a szemedbe dörzsöld.
2014. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jún. 5. 14:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Fater richtofit sportkrémet hozott.Vélemény róla?
2014. jún. 6. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!