Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lányok, van még rajtam kívűl...

Lányok, van még rajtam kívűl olyan, elvetemült lány, aki ki szeretne menni az októberi Román-Magyar meccsre, de egyedül nem mer?

Figyelt kérdés
Én szeretnék ott lenni, viszont egyedül nem merek, baráti körömbe pedig nincs senki, aki kijönne velem.

2014. jún. 8. 20:42
 1/5 anonim válasza:
miért akarsz kimenni?
2014. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Drukkolni a magyar válogatottnak!
2014. jún. 9. 18:31
 3/5 anonim válasza:

Szotyit zabálni és káromkodni... Minek menne ki?? Hát persze, hogy szurkolni!

Különböző szektorokból áll a stadion, vannak kifejezetten nyugisak, oda kell jegyet vásárolnod és igazából meg van oldva a dolog. Sok szerencsét!

2014. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ultrák között se félnék, hisz nem rossz emberek ők, nem miattuk nem merek elindulni egyedül...
2014. jún. 14. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

bérelünk egy tankot, aztán meg sem állunk bukarestig xd am nekem eszembe se jutott menni, mert nekem sem lenne kivel, egyedül meg tényleg nem... saját városom csapatának meccseire sem mentem sosem egyedül, nem vagyok az az ismerkedős fajta, egymagamban meg nem annyira jó..


minden bizonnyal csak az kerül majd balhéba, aki keresi is a bajt... biztonságban lesz mindenki ott


amúgy én fiú vagyok, 21

2014. júl. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!