Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a tegnapi...

Mi a véleményetek a tegnapi Spanyol-Holland meccsről?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem láttam sajnos, de engem nem lepett meg, viszont én hülye raktam a Spanyolokra :D Én őszintén szólva az előző vb-n a hollandoknak szurkoltam, remélem nyernek is, megérdemelnék. Sajnos magáról a meccsről nem tudok beszélni, hogy nem láttam, de majd visszanézem.
2014. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem Casillas igen csak követett el pár hibát,egy hibája meg egyenesen kritikán aluli volt. A kezdők követnek el olyan hibát. Nincs formában manapság.
2014. jún. 14. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem Casillason ment el a meccs. A spanyolok nem tudtak egyelőre megújulni taktikában.
2014. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a Hollandok első géppel mennek haza, a fiatal csapat miatt, azt tessék :D
2014. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5.5-ösoddson dobtam 5k-t a Hollandokra,szóval jó volt.

Az nem csak Cassilason ment el. A Spanyol védők lassúak és nem tudnak rendesen összezárni. A holland középpálya jól ível előre a csatárok pedig nagyon gyorsak.

Hányszor volt,hogy előrelőtték 2védő közé és Robben vagy Persie lazán elfutott közöttük.

2014. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DEXTER22 ***** válasza:
Jó mecs volt öröm volt nézni holland fan letemre :D varható eredmeny amúgy spanyolok kiégtek mióta xavi meg iniesta öregedig..és igaz amit előttem irtak nem tudnak új taktikával elő rukolni..lásd brazil spanyol döntőtt tavalyról 3-0
2014. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!