Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért utálják ennyien Cristian...

Miért utálják ennyien Cristiano Ronaldo-t?

Figyelt kérdés
Csinált valamit vagy mondott valami rosszat? Most a meccsen sincs nagy sikere a közönség részéről (legalábbis a kommentátor szerint).
2014. jún. 16. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A Barcások nem szeretik. A Realosok és Manchester Unitedosok meg imádják.
2014. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

A meccsen azért mert több a német szurkoló...


Azért utálják mert féltékenyek, vagy mert Messit favorizálják. - Egy Ronaldo-rajongó :)

2014. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez egy tévhit hogy csak a Barca fanok "utálják", sokkal több olyan ember utálja aki német, olasz, angol vagy egyéb más országbeli klub szurkolója és többnyire az egész Spanyol Bajnokságot sem kedvelik.


Az már más kérdés hogy nem is értem hogy hogyan lehet valakit úgy "utálni" hogy nem is ismeri, max látta a tv-ben focizás közben.


Szerintem Ronaldo egy nagyszerű játékos, nagy tehetséggel és hatalmas fociszenvedéllyel, emellett magánemberként is nagyszívű, folyton adományoz, nem tetováltat hogy vért adjon , alkoholt is megveti stb.

Azon a véleményen vagyok, hogy egy igazi szurkoló képes elismerni a rivális klubnak a sikereit, és a játékosai tehetségét, nem pedig lenézni és "utálni", inkább örülnünk kéne hogy lehetőségünk van élőben/ tv-ben közvetítve ilyen nagyszerű játékosokat látni játék közben.


Én például mit meg nem adnék ha visszamehetnék az időben és élőben láthatnám az Aranycsapatot vagy Pelé-Maradonát játszani, miközben az akkori emberek is valószínűleg szídták a játékosokat.


- Egy Barcelona fan

2014. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

3-as válaszoló, ez így igaz! Én egyaránt elismerem C. Ronaldo és Messi tudását is.

Amióta az eszemet tudom, Manchester United drukker vagyok, de emlékszem, anno mennyire csodáltam pl. az Arsenalos Thierry Henry játékát. Egyszerűen csak szurkolni kell a kedvenc csapatodnak, el kell ismerni a riválisok eredményeit, tisztelni a játékosait. Jó lenne, ha ezt a felfogást minél több ember követni tudná...


A kérdésre konkrétan válaszolva pedig: nem mondott semmi rosszat, nem is csinált semmit, szerintem ez csak ebből a "Barca-Real ellentétből" van. És ez is csak a kívülállók szemével van így, mert pl. egy El Classico-n mind a játékosok, mind a kint lévő drukkerek viszonylag békésen megvannak egymás között. Versengenek, ez egyértelmű, de egész békésen eltűrik egymást. Ezért nem értem, hogy néhányaknak miért fontos ez a szidjuk a másikat dolog...

2014. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
20%
A tegnapi meccs közben és után megmutatta a foga fehérjét. Egy egoista, kétszínű, szánalmas rongybaba, akit ide-oda rángatnak. Saját magát majmolja.
2016. jún. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is értem hogy lehet olyan embert utálni, akit nem ismernek személyesen.
2018. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!