Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha az ember odds szerint...

Ha az ember odds szerint tippmixel, mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor semmire. Ha csak az oddsokat nézed akkor az nem sportfogadás, hanem szerencsejáték. Kisebb odds = nagyobb esély kis nyereményre, nagyobb odds = kisebb esély a nagyobb nyereményre.
2014. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne azt figyeld, hogy kicsi legyen azé, akire raksz, hanem hogy ahhoz képest a másiké nagy legyen. Mert nem mindegy egy 1.2 - 2.8 vagy pl egy 1.5 - 5.6

Én általában ezeket is figyelem, ha néha unalomból megrakok egyet. Ezekből nem érdemes sokat megrakni, mert azért megvan az esélye, hogy bizony bebukod, akkor már inkább tapasztalatból rakj egy olyat amivel nyerhetsz 10 ezret és bukd el azt a 200-at, mint 200 at úgy bukj, hogy megraksz 10 meccset odds alapján, közben meg még a sportot sem ismered, a játékost meg még úgy sem.

2014. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsot.

Meg egy kerdes akkor... Ha csinalok egy szelvenyt amin 5-6 darab 1.05 vagy az alatti odds meccseket rakok meg... Attolmeg nagyeselye van h egy elbukik?

2014. jún. 18. 01:44
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha csak az oddsokat nézed akkor az nem sportfogadás, hanem szerencsejáték."


A fogadás mindig szerencsejáték.

Szóval nem arról szól a játék, hogy most akkor ki ismeri jobban a sportot, a csapatokat meg miegymás.

2014. jún. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megvan az esélye, sztem nekem eddig szinte mindig elment ha olyanokat raktam.
2014. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 1,05 alatti oddsok elvileg simán jönnek, de 1,01-es oddsal is simán lehet veszteni. Meg így 1,3 körüli lenne az eredő odds, ami nem túl nagy.


A sportfogadás is szerencsejáték, csak ott valamivel több esélye van az embernek.

2014. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha csinalok egy szelvenyt amin 5-6 darab 1.05 vagy az alatti odds meccseket rakok meg... Attolmeg nagyeselye van h egy elbukik?"

Nem nagy, de van.

Meg ha megteszel kötésben 5 ilyen eseményt, az is még pusztán 30%-nyi nyereséget termel, HA bejön.

Viszont a tapasztalat, hogy egyáltalán nem lehetetlen, hogy egy 1,05-ös esemény elmenjen, épp ezért nem is szoktam ilyenre fogadni. Alig nyersz rajta valamit, ellenben annyira nem ritka, hogy elmenjen.

Ha ötös kötésekben csak ilyeneket játszol meg, akkor 3-4 ilyen szelvényen kell nyerned, hogy az eredeti pénzedet megduplázd. Azaz 15-20 eseményen nem szabadna hibáznod. Ez azért nem esélyes.


Továbbá soha ne csak ODDS alapján tippelj!

2014. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!