Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mar egy ideje tippmixezek de...

Zedricht kérdése:

Mar egy ideje tippmixezek de ez a vb elveszi az osszes penzem. Velemenyetek/tippetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 19:08
 1/10 anonim válasza:
100%

Szinte az összes osztálytársam tippmixezik és egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor jött be nekik. Szerintem nem éri meg, bár én lány vagyok és a foci annyira nem izgat. Ha belegondolsz hogy mennyit össze tudtál volna spórolni azon a pénzen amit elmixeltél, lehet hogy meglepődsz majd :D

15/L

2014. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy annyi pénzt tegyél fel amit nem sajnálsz ha elmegy. Az én véleményem hogy ne játsszál ilyen nagy összegekkel. Esetleg gondolkodj el hogy nincs-e játékszenvedélyed.
2014. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Imre Pál válasza:
51%

Azt hiszem nem értettétek a gyerek kérdését.

Ő a focimeccsekkel kapcsolatos tippekre utal, szerintem.

Hogy visszajöjjön valamennyi pénze.


Nézzük akkor, ami az én meglátásom.


Uruguay - Anglia 1-1


Japán - Görögország 2-0


Holnap:


Olaszország - Costa Rica 2-2


Svájc - Franciaország 1-3


Honduras - Equador 1-2


Majd megnézzük bejön-e.

2014. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Esküszöm én is így tippeltem meg haveromnak.
2014. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Imre Pál válasza:

#3-as vagyok.


Az elsőnél sajnos 1 góllal tévedtem.


Uruguay - Anglia 2-1 (Suarez, Suarez, Rooney)

2014. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nem tudom,hogy hogy megy el az összes pénzed, én olyanokat rakok,hogy 2 illetve 300ból nyerhetek 5,7 ezret ,eddig még csak 3at raktam a vb-n és mindig ilyen 2-vel ment el a 6ból :S japánok is beszopattak tegnap :'(
2014. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az már az első meccsek után leszűrhető, hogy a vb-n nem szabad eredményre fogadni: a nagyok játéka bizonytalan (Brazilia, Spanyolo., de ide sorolható Anglia, Portugália is) a kisebb csapatok pedig szívósak, bátran játszanak (Uruguay, Costa Rica, Chile,). Érdemesebb gólokra, lapokra fogadni, illetve más ligákat (izlandi, finn, litván), sportágak nézegetni. Mára van egy 1.46-os valószínű (nem tuti, mert olyan nincs) szelvényem:

Franciao. szerez gólt - 1,15

Illetve ott van még a röplabda:

USA győz Bulgária ellen - 1,1

Kanada Ausztráliát - 1,1

És a vízilabda:

Szerbia Ausztrália ellen sima hazai - 1,05


Holnap szinte biztos, hogy Argentína nyer, de gólt biztosan rúg, csakúgy mint Németország. Ezekre érdemes szerintem fogadni. :)

2014. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Imre Pál válasza:

#3-as vagyok


Na lássuk csak hogyan sikerült.


Uruguay - Anglia 2-1

Ha úgy vesszük itt csak egy gólt tévedtem.


Japán - Görögország 0-0

Azt hogy a görögök nincsenek éppen csúcsformájukban azt sejtettem. De hogy a japánok sem fognak, egy darab gólt sem rúgni, ez azért erősen meglepett.


Olaszország - Costa Rica 0-1

Costa Rica egy elég nagy meglepetésnek számít itt a vb-n, az eddigi szereplése alapján. Épp ezért írtam 2-2-es eredményt.

Itt nem hittem volna hogy az olaszok egyetlen egy gólt sem varnak be.


Svájc - Franciaország 2-5

Azt tudtam hogy a franciák magasan verni fogják Svájcot.

1-3-at írtam. Ha úgy vesszük ezt elég jól éreztem.


Honduras - Equador 1-2

Ezt meg hajszálpontosan be tudtam lőni.

Prima!

2014. jún. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cseri65 válasza:
hagyd abba , pénzed is megmarad , ismersz valakit akinek megérte ? kivétel a fogadóiroda . :D
2014. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem személy szerint az a véleményem hogy ez a vb szívás..nem úgy értem hogy nem izgalmas, nem szúrkolok egyébként senkinek, hanem a legutóbbihoz képest meglepő eredményel születnek.
2014. jún. 21. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!