Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixen mért így van ez?

Tippmixen mért így van ez?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy pl. mondják, hogy max 3 meccset adj fel inkább több tétért, mert ha 7-et feladsz, 1 biztos elmegy, nagyobb az esélye. Namármost, nem mindegy, hogy egyik nap 3at teszek fel, a másik nap meg megint 3-at, hogyha tehetném ezt egy tiketen is?

2014. jún. 21. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem te sügér, mert ha elmegy egy meccs, akkor ha egyszerre teszed meg, bukta van, mig ha 2 szelvényen tettél meg 3-3at, akkor az egyik nyert...
2014. jún. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te iskolás, akkor a másikon is megvan ugyanúgy az esélye, hogy a 3ból elmegy 1, és akkor 2 szelvényt buktam, tehát azt nem értem, mért kell kettészelni a szelvényt 3-3ra, mért nem lehet 6 meccset, hogyha a 6-ból is megvan az esélye, hogy elmegy, de ha 3at rak valaki, utána megint 3at, akkor ugyanúgy járt, csak nagyobb tétet rakott rá.
2014. jún. 21. 01:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig van esély rá hogy elmegy egy meccs. Nekem háromból is elment egy meg nyolcból is egy ment el. De nyertem is már nyolc meccsel. Annyit rakj amennyit jónak látsz és ne halgass másokra.
2014. jún. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl. mindig csak 1 mérkőzést teszek. ne légy kapzsi ! Alapszabály.A játékról szól és a nem a meggazdagodásról.
2014. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Meg egy kis penzszerzesrol.
2014. jún. 21. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!